الکترونیکی شدن پروانه آزمایشگاه‌های سازمان غذا و دارو

رئیس دبیرخانه بررسی و تأیید صلاحیت آزمایشگاه‌های همکار و مجاز سازمان غذا و دارو از الکترونیکی شدن پروانه آزمایشگاه‌های همکار و مجاز تا یک ماه آینده خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین، کلثوم خیرالهی با اعلام این خبر گفت: ۳۱۰ آزمایشگاه همکار و مجاز از سازمان غذا و دارو مجوز دریافت کرده اند و فعالیت می کنند که همه این آزمایشگاه ها به سیستم (LIMS) متصل می شوند.

وی افزود: تمامی آزمایشگاه های همکار و مجاز که از سازمان غذا و دارو و دبیرخانه بررسی و صلاحیت آزمایشگاه های همکار و مجاز مجوز دریافت نموده اند با استفاده از این شبکه مدیریت اطلاعات خود را وارد می کنند و تمامی فرآینده های صدور و تمدید پروانه ها از طریق این شبکه انجام می شود.
خیرالهی ادامه داد: آزمایشگاه های همکار و مجاز باید اطلاعات خود را به صورت دقیق وارد این سیستم کنند که امیدواریم در یک ماه آینده این سیستم مدیریتی شروع به کار کند.
رئیس دبیرخانه بررسی و تأیید صلاحیت آزمایشگاه های همکار و مجاز سازمان غذا و دارو تاکید کرد: هدف از این سیستم مدیریت، الکترونیکی کردن پروانه آزمایشگاه های همکار و مجاز است که از این طریق اطلاعات آزمایشگاه ها در دسترس خواهد بود.

منبع: صدا و سیما

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: