نماینده مجلس:

استیضاح وزیر آموزش و پرورش در این مقطع به صلاح نیست

محمدی، نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس: با شروع سال تحصیلی و مشکلات متعددی که آموزش و پرورش با آن مواجه است، استیضاح وزیر نمی‌تواند حلال مشکلات آموزش و پرورش باشد./ در کمیسیون آموزش با تحقیق و تفحص موافقت و در حال حاضر برای تایید نهایی به هیئت رئیسه تقدیم شده است.

به گزارش عیارآنلاین، داوود محمدی با اشاره به اینکه استیضاح حق اولیه نمایندگان مجلس است و می‌توانند در هر زمانی این کار را انجام دهند، اظهار داشت: در حال حاضر با شروع سال تحصیلی و مشکلات متعددی که آموزش و پرورش با آن مواجه است، زمان مناسبی برای استیضاح آقای فانی نیست.

وی با تاکید بر اینکه شخصا استیضاح وزیر را به مصلحت نمی‌دانم، گفت: استیضاح وزیر در مقطع کنونی نمی‌تواند؛ حلال مشکلات آموزش و پرورش باشد.

رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استیضاح وزیر آموزش و پرورش در این مقطع زمانی همچنین با اشاره به اینکه تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان جدی‌تر شده‌است، گفت:‌ در کمیسیون آموزش با تحقیق و تفحص موافقت و در حال حاضر برای تایید نهایی به هیئت رئیسه تقدیم شده است. در صورت موافقت هیات رئیسه، هیئتی به صندوق ذخیره اعزام خواهند شد.

منبع: وزارت آموزش و پرورش

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: