اولویت مقطع دبستان در برنامه های آموزشی مجموعه تعلیم و تربیت نظام

ملکی، مشاور وزیر و دبیر ستاد همکاری حوزه‌های علمیه و آموزش و پرورش: توجه ویژه بر برنامه های آموزشی دانش آموزان دبستانی در اولویّت قرار دارد./ اگر توجه به دبستانی ها را اولویت قرار داده بودیم بدون شک امروز شاهد بسیار از مشکلات اجتماعی نبودیم./ دانش آموزان هرچه نخبه تر باشند، حساسیّت و دقت نظر بیشتر خواهد بود.

به گزارش عیارآنلاین، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی ملکی در نشستی با مدیران موسسه فرهنگی تبلیغی یاسین اظهارداشت: متأسفانه امروز بسیاری از مشکلاتی که ما با آن درگیر و مواجه هستیم وجود خارجی ندارد و اگر توجه به دبستانی ها را اولویت قرار داده بودیم بدون شک امروز شاهد بسیار از مشکلات اجتماعی نبودیم.

وی ادامه داد: اگر شاهد آن هستیم که رهبری معظم انقلاب و مراجع بزرگوار تقلید امروز نگران هستند، بابت همین کم کاری هایی است که در گذشته نسبت به دانش آموزان و کودکان روا داشته شده است.
دبیر ستاد همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی و وجود دلسوزان حقیقی و حقوقی دریای گسترده آموزش و پرورش آمادگی دارد در زمینه تربیت بهتر کودکان و نوجوانان برنامه های فرهنگی و مذهبی را در قالب چارچوب هایی که قانون برای آنان ترسیم کرده اند پیاده سازی کنند و مراکز فعال تبلیغی، باید همّت کنند تا با بهترین وجه ممکن طرح های فرهنگی تبلیغی خود را برنامه ریزی و علمیاتی کنند.
مشاور وزیر آموزش و پرورش افزود: کارشناسان و مبلغین باید با برنامه ریزی دقیق و مناسب، نبست به تبیین و ترویج اهداف نظام اسلامی و آموزه های دینی مکتب اهل بیت (علیهم السلام) اهتمام داشته باشند و لازم است، بدانید که دانش آموزان هرچه نخبه تر باشند، حساسیّت و دقت نظر بیشتر خواهد بود.
حجت الاسلام و المسلمین ملکی ادامه داد: ستاد همکاری ها نیز به عنوان یک ظرفیت ستادی درخدمت مجموعه های خدمتگزار نظام و انقلاب است و به عنوان یک جاده صاف کن و بستر ساز دوشادوش چنین ظرفیت هایی انجام وظیفه می کند.

منبع: پانا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: