آمادگی نظام پرستاری برای ارائه خدمات به زائرین عتبات

شریفی مقدم، قائم مقام نظام پرستاری: سازمان نظام پرستاری آمادگی دارد در زمینه ارائه خدمات سلامت به مردم در حوزه حج و زیارت و زائرین عتبات عالیات باب همکاری را گشوده و نیروهای تخصصی در این زمینه معرفی کند.

به گزارش عیارآنلاین، محمد شریفی مقدم به مسائل جامعه پرستاری اشاره کرد و گفت: سازمان نظام پرستاری به عنوان بزرگترین سازمان صنفی در حوزه سلامت با پوشش بیش از ۲۰۰ هزار پرستار و گستره کشوری در بیش از ۱۲۰ شهر در سطح کشور می‌تواند در حوزه‌های مختلف سلامت کشور ورود کرده و زمینه‌های آموزش سایر نیروهای امدادرسان در این حوزه را فراهم آورد.

وی با اشاره به ویژگی‌های تخصصی شغلی پرستاران، اظهار کرد: سازمان نظام پرستاری آمادگی دارد در زمینه ارائه خدمات سلامت به مردم در حوزه حج و زیارت و زائرین عتبات عالیات باب همکاری را گشوده و نیروهای تخصصی در این زمینه معرفی کند.

شریفی مقدم همچنین از آمادگی سازمان نظام پرستاری در حوزه همکاری‌های بین المللی خبر داد و خاطرنشان کرد: با توجه به جایگاه پرستاری، می‌توانیم گروه پرستاران بدون مرز را تشکیل دهیم و البته در این مسیر باید از همراهی و همکاری سایر نهادهای فعال در این حوزه بهره‌مند شویم.

منبع: آنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: