۵ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۵

اعطای وام ۵ میلیونی به ازدواج مجدد زنان سرپرست خانواده

مدیر کل کمیته امداد استان تهران ازکمک بلاعوض ۴ میلیونی برای ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار تحت پوشش این نهاد خبر داد و گفت: علاوه بر آن وام قرض الحسنه تا سقف ۵ میلیون تومان هم می‌توانند بهره مند شوند.

به گزارش عیارآنلاین، محسن ولیئی مدیرکل کمیته امداد استان تهران با اشاره به زنان سرپرست خانوار عمده‌ترین قشر تحت پوشش این نهاد هستند افزود: حدود ۵۴ هزار نفر و ۷۰ درصد از افراد تحت پوشش کمیته امداد را زنان سرپرست خانوار تشکیل می‌دهند.

وی ادامه داد: برای ازدواج مجدد این زنان، کمیته امداد پرداخت کمک بلاعوض ۴ میلیون تومانی خرید لوازم زندگی و تشکیل زندگی را در نظر گرفته شده است و علاوه بر آن وام قرض الحسنه تا سقف ۵ میلیون تومان هم می‌توانند بهره مند شوند.

ولیئی خاطر نشان کرد: دخترانی که در شرایط ازدواج تحت پوشش این نهاد هستند هم تا سقف ۴ میلیون تومان به صورت بلاعوض در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

وی اظهار کرد: سال گذشته ۳۵۰۰ مورد ازدواج با برنامه ریزی‌های کمیته امداد صورت گرفت که ۲۵۲ موردآن شامل ازدواج مجدد زنان سرپرست خانوار با ارائه تسهیلات بود.

به گفته مدیرکل کمیته امداد استان تهران برای اشاعه فرهنگ ازدواج در جامعه وام ۲ میلیون تومانی به صورت بلاعوض به پسران تحت پوشش اعطا می‌شود.

منبع: سلامت نیوز

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: