زاهدی: امکان کاهش متقاضیان استیضاح فانی وجود دارد

زاهدی، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: هم اکنون ۴۰ نماینده خواستار استیضاح هستند ولی بر اساس رایزنی‌های صورت گرفته امکان کاهش این تعداد وجود دارد. عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان، تخلفات بانک سرمایه، نوع اجرای سند تحول بنیادین، عدم شفافیت و مشخص بودن برنامه‌های فرهنگی، عدم اقدام ایجابی در راستای حرکت فرهنگی و پرورشی برای نیل به هدف حیات طیبه، مشکلات امور کانون پرورش فکری و غیره از جمله موضوعاتی است که نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به آن معترض هستند.

به گزارش عیارآنلاین، محمدمهدی زاهدی با اشاره به آخرین تصمیم اتخاذ شده در خصوص استیضاح وزیر آموزش و پرورش، گفت: هم اکنون ۴۰ نماینده خواستار استیضاح هستند ولی بر اساس رایزنی‌های صورت گرفته امکان کاهش این تعداد وجود دارد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه استیضاح‌کنندگان انتظارات به حقی دارند که در قابل ۲۶ مورد مطرح شد و امیدواریم وزارت آموزش و پرورش پاسخ مناسبی به مطالبات دهد، اظهار کرد: عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان، تخلفات بانک سرمایه، نوع اجرای سند تحول بنیادین، عدم شفافیت و مشخص بودن برنامه‌های فرهنگی، عدم اقدام ایجابی در راستای حرکت فرهنگی و پرورشی برای نیل به هدف حیات طیبه، مشکلات امور کانون پرورش فکری و غیره از جمله موضوعاتی است که نمایندگان مجلس شورای اسلامی نسبت به آن معترض هستند.

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه باید نسبت به غفلت‌ها برخورد شود، خاطرنشان کرد: گزارش جمع بندی قاعدتا به زودی به هیأت رییسه مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: