واگذاری کیت های آموزشی به مدارس متوسطه

زرافشان، معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش: کیت‌های آموزشی دررشته های علوم ریاضی،‌ تجربی،‌ کار و فناوری خریداری شده است که به زودی در مدارس توزیع خواهد شد. یکی دیگر از برنامه رفتن به سمت مدارس کارآفرین است. به همین خاطر ۲۵۰ مربی کارآفرین برای تدریس به دانش آموزان آموزش لازم را فرا گرفته اند.

به گزارش عیارآنلاین، علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش اظهارداشت: امسال دردوره اول متوسطه امکانات  کمک آموزشی و یادگیری با کیفیت بالاتری در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

وی افزود: کیت‌های آموزشی دررشته های علوم ریاضی،‌ تجربی،‌ کار و فناوری خریداری شده است که به زودی در مدارس توزیع خواهد شد.

زرافشان در ادامه گفت: یکی دیگر از برنامه  رفتن به سمت مدارس کارآفرین است. به همین خاطر ۲۵۰ مربی کارآفرین برای تدریس به دانش آموزان آموزش لازم را فرا گرفته اند.

معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش  در مورد  افزایش کیفیت آموزشی در دوره دوم متوسطه اظهار داشت: با توجه به اضافه شدن درس آزمایشگاه به این دوره برنامه هایی برای  تقویت و توسعه آزمایشگاه ها اجرا  و مسابقات آزمایشگاهی برگزار خواهد شد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امسال در مدارس فنی حرفه ای  و کاردانش نیز دستورالعمل همراه با توسعه، برای ارتقای کیفیت تولیدات دانش آموزان و همچنین آماده سازی آنها برای ورود به یک کار دانش آموزی ارائه خواهد شد.

منبع: میزان

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: