تدوین اصلاح الگوی شهریه در ماده ۱۵ به صورت رسمی

زینی وند، مدیرکل سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش: الگوی شهریه در ماده ۱۵ تدوین شد و امسال این الگو به صورت رسمی اصلاح شد و بسیاری از مشکلات را حل کرد./ همه مدیران باید از فعالیت های فوق برنامه در مدارس غیر دولتی حمایت کنند./ تنوع آفرینی و خلاقیت یکی از خصیصه های بارز مدارس غیر دولتی است.

به گزارش عیارآنلاین، مجتبی زینی وند، مدیر کل سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش در جمع مسوولان مدارس غیر دولتی و مشارکت های مردمی استانها با بیان اینکه ساماندهی مطلوبی در موضوع الگوی شهریه در مدارس غیردولتی ایجاد شده است ، خاطر نشان کرد : الگوی شهریه در ماده ۱۵ تدوین شد و امسال این الگو به صورت رسمی اصلاح شد و بسیاری از مشکلات را حل کرد .

مدیرکل سازمان مدارس غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش ، تنوع آفرینی و خلاقیت را یکی از خصیصه های بارز مدارس غیر دولتی بیان کرد و گفت : همه مدیران باید از فعالیت های فوق برنامه در مدارس غیر دولتی حمایت کنند و این منوط بر این است که مبنای شهریه را رعایت کنند .

زینی وند تصریح کرد : از لحاظ دریافت شهریه در حال حاضر کمترین شکایت را از استان اصفهان داشتیم و اگر مسائل مربوط به نگاه های سیاسی را در نظر نگیریم خوشبختانه در بخش شهریه شاهد عملکرد خوبی در استان ها شده ایم .

وی گفت : قراردادی در بین همه همکاران مبنی بر درج حق اولاد ، مسکن و بن برای مشخص شدن حقوق ثابت معلمان مدارس غیر دولتی در جدولی منعقد می شود و موسسین مدارسی که از این جدول آگاهی نداشته باشند جریمه می شوند .

منبع: وزارت آموزش و پرورش

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: