شورای فرهنگی اجتماعی زنان تولید کننده زیربناهای تمدن اسلامی در حوزه زنان

رئیس بسیج جامعه زنان با اشاره به برگزاری انتخابات رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان گفت: این شورا زیربناهای اساسی تمدن اسلامی در حوزه زنان را تولید کرده است و تا زمانیکه رئیس جمهور حکم فرد منتخب را بدهد رئیس قبلی شورا همچنان عهده دار مسئولیت خواهد بود.

به گزارش عیارآنلاین، مینو اصلانی با انتقاد از برخورد برخی مسئولان به دنبال برگزاری انتخابات رئیس شورای فرهنگی اجتماعی زنان گفت: اعضای شورای فرهنگی اجتماعی زنان هر کدام نمایندگان یکی از دستگاه‌های ملی و کشوری هستند، که اکثریت اعضا در آن جلسه حاضر بودند.

رئیس بسیج جامعه زنان افزود: تا زمانیکه رئیس جمهور حکم فرد منتخب را امضا کند، فرد قبلی بر اساس آیین نامه همچنان عهده دار مسئولیت در شورا خواهد بود و همانطور که تا کنون جلسات شورا به صورت منظم برگزار شده است از این به بعد نیز همینطور خواهد بود.

اصلانی ادامه داد: شورای فرهنگی اجتماعی زنان زیرساخت محکمی در حوزه زنان برای این نظام است زیرساختی که بر مبنای قانون است و از تشکیلات رده اولی است که تا کنون قانون در آن به صورت کامل رعایت شده است و منشورهای ملی و بین المللی زیادی نیز تا کنون در این شورا تدوین و تصویب شده است.

وی افزود: شورای فرهنگی اجتماعی زنان تا کنون در سخت‌ترین شرایط نظام در کنار انقلاب اسلامی بوده و  زیربناهای اساسی برای تمدن اسلامی تولید کرده است.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: