۳۰درصد جمعیت استان تهران جوانند

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: ۳۰ درصد جمعیت ۱۳ و نیم میلیونی استان تهران را جوانان تشکیل می دهد .

به گزارش عیارآنلاین، رضا گل محمدی در حاشیه نخستین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران افزود:‌ بیش از ۱۰۰ تشکل مردم نهاد ( سمن) از اداره کل ورزش و جوانان استان تهران مجوز فعالیت گرفته اند.

وی گفت: به منظور واگذاری امور به خود مردم از طریق تشکل ها تلاش برای افزایش شمار تشکلات مردم نهاد در استان تهران صورت گرفته است.
گل محمدی اضافه کرد: نمایندگانی از تشکل های مردم نهاد در جلسه امروز ستاد ساماندهی امور جوانان استان تهران حضور داشتند و در کمیته های تخصصی نیز از نظرات آنان بهره مند می شویم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: جلسات ستاد ساماندهی امور جوانان استان هر سه ماه یکبار برگزار می شود و امیدواریم در جلسات آینده گزارش های کاربردی تری در زمینه امور جوانان داشته باشیم.
وی اضافه کرد: جلسات ستاد ساماندهی در شهرستان های استان تهران نیز که به ریاست فرمانداران تشکیل می شود هر ماهه به صورت مستمر فعال خواهد بود و کمیته های اشتغال ، ازدواج آسان و اوقات فراغت به منظور ارائه راهکارها در زمینه های دارای اولویت در موضوع جوانان فعالند .
گل محمدی در پایان یادآور شد گزارش های دستگاه های اجرایی در زمینه امور جوانان همچنین ستادهای ساماندهی امور جوانان در شهرستان ها به دبیرخانه ستاد استان ارائه شده است و دبیرخانه نیز این گزارش ها را در اختیار معاونت سیاسی و اجتماعی استانداری تهران قرار می دهد تا استاندار نیز از فعالیت های دستگاه ها مطلع شود .

منبع: صداوسیما

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: