ورود و تدریس ۲۷ هزار دانشجو معلم از مهر امسال به مدارس

زرافشان، معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش: امسال با توجه به ورود نخستین دوره فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی، ۲۷ هزار معلم جدید به مدارس خواهند آمد، ۲۲ هزار نفر آنها ورودی سال ۱۳۹۱ هستند که پس از گذشت چهار سال دوره‌های آموزشی وارد مدارس خواهند شد و پنج هزار نفر هم از طریق آزمون استخدامی سال گذشته وارد مدارس می‌شوند./ در برخی از مناطق و شهرستان‌ها که با کمبود معلم مواجه هستند هم از اضافه تدریس معلمان استفاده خواهد شد.

به گزارش عیارآنلاین، علی زرافشان رئیس ستاد پروژه ملی مهر وزارت آموزش و پرورش و معاون آموزش متوسطه این وزارتخانه با اشاره به معلمانی که از مهر ماه وارد مدارس خواهند شد، گفت: امسال با توجه به ورود نخستین دوره فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی، ۲۷ هزار معلم جدید به مدارس خواهند آمد.

وی اضافه کرد: ۲۲ هزار نفر آنها ورودی سال ۱۳۹۱ هستند که پس از گذشت چهار سال دوره‌های آموزشی وارد مدارس خواهند شد و پنج هزار نفر هم از طریق آزمون استخدامی سال گذشته وارد مدارس می‌شوند.

زرافشان با تأکید بر اینکه برای شروع سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس هیچ‌گونه مشکل خاصی وجود ندارد، اظهار کرد: یکی از محورهای اصلی پروژه‌ مهر «ساماندهی نیروی انسانی» است که مانند روال سال گذشته بخشی از طریق نیروهای رسمی گذشته هستند و این ۲۷ هزار نفر هم به مجموع معلمان اضافه خواهند شد.

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: در برخی از مناطق و شهرستان‌ها که با کمبود معلم مواجه هستند هم از اضافه تدریس معلمان استفاده خواهد شد.

منبع: فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: