۳۷ هزار معلم امسال در آموزش و پرورش بازنشسته می شوند

بطحایی، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش: ۳۷ هزار معلم امسال در آموزش و پرورش بازنشسته می شوند و از معلمان در آستانه بازنشستگی یا بازنشسته درخواست تعویق بازنشستگی و همکاری یکساله با آموزش و پرورش را داریم./

به گزارش عیارآنلاین، محمد بطحایی افزود: امسال به هر معلم رسمی بیش از ۱۲ ساعت اضافه کاری تحت عنوان حق التدریسی داده نخواهد شد.

وی تأکید کرد: ۳۷ هزار معلم امسال در آموزش و پرورش بازنشسته می شوند و از معلمان در آستانه بازنشستگی یا بازنشسته درخواست تعویق بازنشستگی و همکاری یکساله با آموزش و پرورش را داریم.
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: ۴ هزار پذیرفته شده آزمون استخدامی پارسال آموزش و پرورش با طی دوره یک ساله در دانشگاه فرهنگیان مهر امسال وارد مدارس خواهند شد.
وی به پرداخت معوقات فرهنگیان اشاره کرد و افزود: پاداش پایان خدمت ۷ درصد از فرهنگیان سال ۹۳ باقیمانده است که تا پایان شهریور پرداخت خواهد شد.
بطحایی از تمدید یکساله بیمه طلایی فرهنگیان با شرکت بیمه آتیه سازان خبر داد و گفت: طبق قرارداد جدید که از اول مهر آغاز خواهد شد مشکلات پرداختی و درمانی فرهنگیان نسبت به سال قبل کاهش خواهد یافت.

منبع: صدا و سیما

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: