تفاهم نامه همکاری سازمان دیده بان شفافیت و مجمع اسلامی کارکنان بانک ها امضا شد

تفاهم نامه همکاری سازمان دیده بان شفافیت و مجمع اسلامی کارکنان بانک ها امضا شد./ این تفاهم نامه، در زمینه گردآوری اطلاعات و مبارزه با مفاسد اقتصادی، تبادل نیروهای متخصص به منظور تکمیل کارگروه های پژوهشی و تحقیق و بررسی، برنامه ریزی و اقدام مشترک برای توسعه مشارکت های مردمی، مبارزه با مفاسد اقتصادی و تلاش در جهت حمایت معنوی، مادی و حقوقی از فعالان مبارزه با مفاسد اقتصادی است./

به گزارش عیارآنلاین، این تفاهم نامه همکاری که در دفتر آیت الله موحدی کرمانی در مسجد امام حسن مجتبی(ع) در شهرک شهید محلاتی امضا شد، در زمینه گردآوری اطلاعات و مبارزه با مفاسد اقتصادی، تبادل نیروهای متخصص به منظور تکمیل کارگروه های پژوهشی و تحقیق و بررسی، برنامه ریزی و اقدام مشترک برای توسعه مشارکت های مردمی، مبارزه با مفاسد اقتصادی و تلاش در جهت حمایت معنوی، مادی و حقوقی از فعالان مبارزه با مفاسد اقتصادی است.
براساس این تفاهم نامه سازمان دیده بان شفافیت و عدالت که ریاست آن را احمد توکلی برعهده دارد، حمایت معنوی و حقوقی خود را از اقدامات مجمع اسلامی کارکنان بانک ها در زمینه فعالیت مشترک در رابطه با مباره با فساد به عمل آید.

نیروهای اصیل انقلاب و ولایی به هم نزدیک تر باشند
دبیر کل جامعه روحانیت مبارز در این آیین، تفاهم نامه همکاری سازمان دیده بان شفافیت و مجمع اسلامی بانک ها را موجب خوشحالی و مسرت دانست و گفت: چه بهتر است که نیروهای اصیل انقلاب و ولایی هر چه به هم نزدیک تر باشند و با یکدیگر توافق کنند و دست در دست یکدیگر در حل مشکلات کشور و جامعه تلاش کنند و همچنین جلوی مفسده ها را بگیرند.
آیت الله موحدی کرمانی افزود: امضای این تفاهم نامه گام مهمی است که امروز برداشته شد و این گام موجب رضایت خداوند و حضرت ولیعصر (عج) خواهد بود.
همچنین رییس سازمان دیده بان شفافیت در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران تصریح کرد: دستور کار دیده بان شفافیت و عدالت دفاع از حقوق شهروندی است و با گروه هایی که هدف مشترک با این مرکز دارند تفاهم نامه امضا می کنیم.
احمد توکلی ادامه داد: امضای تفاهم نامه های همچون تفاهم نامه ای که امروز امضا شد در راستای افزایش نیروها در مبارزه با مفاسد است و هدف از این کار نیز حفظ حقوق مردم و سلامت نظام است تا در این راه پیشرفت های بیشتری انجام دهیم.
نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این نخستین تفاهم نامه ای است که رسما با مجمع اسلامی کارکنان بانک ها امضا کرده ایم که منجر به خدمات رسانی بیشتر به مردم و نظام می شود.
احمد حکیمی فعال دبیرکل مجمع اسلامی کارکنان بانک ها هم گفت: یکی از اهداف مجمع اسلامی کارکنان بانک ها مبارزه با مفاسد اداری و اقتصادی است که در راستای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تلاش می کند از این رو بنا به درخواست سازمان دیده بان شفافیت تفاهمنامه ای فی ما بین این تشکل مردمی و مجمع اسلامی کارکنان بانک ها امضا شد که می تواند راهگشای مبارزه با مفاسد اقتصادی و اداری باشد.

منبع: بنکر

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: