ایجاد دوره‌های آموزشی برای اولیای دانش‌آموزان کلاس‌ اولی

دیمه‌ور ، معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش: پیش‌بینی‌ها نشان از حضور یک میلیون و ۴۰۰ هزار نو‌آموز کلاس‌ اولی است./ امسال تمامی خانواده‌های دانش‌آموزان مقطع ابتدایی تحت آموزش قرار می‌گیرند./ حداقل ۶ ساعت در هفته باید در این کلاس‌های آموزشی شرکت کنند./ این کلاس‌ها با هدف آشنایی اولیای دانش‌آموزان با روند یادگیری و مبتنی بر نظام تعلیم و تربیت کنونی برگزار می‌شود.

به گزارش عیارآنلاین، محمد دیمه‌ور معاون آموزش ابتدای وزارت آموزش و پرورش، در خصوص روند آماده‌سازی مدارس برای دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی گفت: امسال تمامی خانواده‌های این دانش‌آموزان تحت آموزش قرار می‌گیرند.

وی ادامه داد: هفته سوم شهریور ماه دوره‌های آموزشی ویژه اولیا دانش‌آموزان برگزار می‌شود همچنین بخشی از آموزش‌ها نیز از هفته دوم مهر در نظر گرفته شده است.
معاون آموزش ابتدای وزارت آموزش و پرورش اظهار کرد: این دوره‌های آموزشی برای تمامی خانواده‌ها در نظر گرفته شده و حداقل ۶ ساعت در هفته باید در این کلاس‌های آموزشی شرکت کنند.
دیمه‌ور عنوان کرد: این کلاس‌ها با هدف آشنایی اولیای دانش‌آموزان با روند یادگیری و مبتنی بر نظام تعلیم و تربیت کنونی برگزار می‌شود تا در کیفیت آموزشی دانش‌آموزان شاهد عملکرد مثبتی باشیم.
معاون آموزش ابتدای وزارت آموزش و پرورش در خصوص تعداد دانش‌آموزان کلاس اولی برای سال تحصیلی جدید گفت: پیش‌بینی‌ها نشان از حضور یک میلیون و ۴۰۰ هزار نو‌آموز کلاس‌ اولی است.
دیمه‌ور بیان کرد: برای حضور هر چه بهتر دانش‌آموزان تمامی مسائل آموزشی و پرورشی تحت کنترل قرار درد تا بدون هیچگونه مشکلی نوآموزان‌ در کلاس‌های درس حاضر شوند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: