رشد ۲۰ درصدی دانش آموزان سمپاد در رتبه زیر ۱۰۰۰ کنکور

فولادوندراد، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران: به روز شدن برای مدیران سمپاد از ضروریات است./ ۵ هزار و ۲۳۲ نفر دانش‌آموز سمپاد در شهرستان‌های استان تهران در حال حاضر در ۲۰ واحد آموزشی مشغول به تحصیل هستند، از این تعداد ۲ هزار و ۵۳۶ نفر دختر و ۲ هزار و ۶۹۶ نفر پسر هستند./ تعداد فرهنگیان شاغل در این آموزشگاه‌ها ۵۰۰ نفر می باشد.

به گزارش عیارآنلاین، عبدالرضا فولادوندراد مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، ساعتی پیش در نشست مدیران مدارس سمپاد شهرستان‌های استان تهران، مدیران مدارس سمپاد را الگوهای مدیریت در آموزش و پرورش برشمرد و اظهار داشت: به روز شدن برای مدیران سمپاد از ضروریات است.

وی در ادامه، با اشاره به این‌که آشنایی دانش آموزان با اقتصاد مقاومتی، آن‌ها را برای عرصه‌های زندگی آماده خواهد ساخت، گفت: آموزش و پرورش باید مفاهیم اقتصاد مقاومتی را نهادینه کند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، با اشاره به این‌که ۵ هزار و ۲۳۲ نفر دانش‌آموز سمپاد در شهرستان‌های استان تهران در حال حاضر در ۲۰ واحد آموزشی مشغول به تحصیل هستند، افزود: از این تعداد ۲ هزار و ۵۳۶ نفر دختر و ۲ هزار و ۶۹۶ نفر پسر هستند.

این مقام مسئول در ادامه تعداد فرهنگیان شاغل در این آموزشگاه‌ها را ۵۰۰ نفر برشمرد و در ادامه خاطر نشان کرد: از مجموع ۲۰ طرح‌های راه یافته به مرحله کشوری در جشنوارۀ خوارزمی، ۱۵ طرح از مدارس سمپاد شهرستان‌های استان تهران ارائه شده است.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: