افزایش سود‌های بانکی ناشی از فعالیت‌های صندوق ذخیره فرهنگیان

غندالی، مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان: برای به ثمر رسیدن سرمایه‌گذاری‌ها نیاز به زمانی در حدود دو تا سه سال است./ مطالبات فرهنگیان از این صندوق افزایش یافته و این مسئله نشان از عملکرد مثبتی است./ قصد داریم با راه‌اندازی خدمات بیمه‌ای، حقوق تکمیلی و ارائه خدماتی دیگر نظیر این موارد ارائه خدمات به فرهنگیان را افزایش دهیم.

به گزارش عیارآنلاین، شهاب‌الدین غندالی‌ مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان، پیرامون افزایش سود بانکی و ارائه آن برای معلمان عضو صندوق گفت: طی سه سال گذشته به دنبال پیام مقام معظم رهبری پیرامون اقتصاد مقاومتی به این مسئله جامه عمل پوشانده و در مسیر تحقق آن تلاش می‌کنند.

وی ادامه داد: سود‌دهی افزایش یافته و به همین میزان به دلیل اینکه امسال بازنشستگان‌ بسیاری از آموزش و پرورش خارج می‌شوند لذا پرداختی به این افراد نیز افزایش یافته است.
غندالی‌ با بیان اینکه در فرایند‌های سود‌دهی نظیر توسعه مشارکت با پتروشیمی‌، صنایع داروسازی و شرکت‌های نفتی انجام دادیم اظهار کرد: اما برای به ثمر رسیدن این سرمایه‌گذاری‌ها نیاز به زمانی در حدود دو تا سه سال است.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه طی سال‌های اخیر فرهنگیان شناخت خوبی نسبت به صندوق ذخیره پیدا کرده‌اند لذا مطالبات آن‌ها از این صندوق افزایش یافته و این مسئله نشان از عملکرد مثبتی است.
مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه اکنون بیش از ۱۰ میلیارد تومان دارایی صندوق بوده گفت: قصد داریم با راه‌اندازی خدمات بیمه‌ای، حقوق تکمیلی و ارائه خدماتی دیگر نظیر این موارد ارائه خدمات به فرهنگیان را افزایش دهیم.
غندالی با بیان اینکه افزایش سود حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها بین فرهنگیان توزیع می‌شود گفت: این سود به نسبت سرمایه‌ ارائه شده تقسیم می‌شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: