آغاز طرح ارزشیابی مدارس با حضور ۸۲ ارزیاب آموزش دیده

اطلاعیه// ارزیابی از عمکرد مدارس حایز رتبه متعالی و ممتاز، با حضور ۸۲ ارزیاب آموزش دیده و با حمایت کمیته های استانی دانشگاه در این حوزه توسط معاونت پژوهش و فناوری آغاز شد./ این ارزیابی تا ۹۵/۶/۱۵ به مرحله اجرا در می آید.

به گزارش عیارآنلاین، معاونت پژوهش و فناوری اعلام کرد:  با استناد به واگذاری مسوولیت ارزیابی بیرونی مدارس تحت پوشش برنامه تعالی مدارس از سوی مقام عالی وزارت به دانشگاه فرهنگیان،  ارزیابی از عمکرد مدارس حایز رتبه متعالی و ممتاز، با حضور ۸۲  ارزیاب آموزش دیده  و با حمایت   کمیته های استانی دانشگاه در این حوزه توسط معاونت پژوهش و فناوری آغاز شد.

این ارزیابی تا ۹۵/۶/۱۵ به مرحله اجرا در می آید که طی آن ارزیابان، مدارس مورد نظر را ارزشیابی  و نتیجه را جهت جمع بندی و تحلیل و معرفی مدارس برگزیده به معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه ارسال می نمایند.

گفتنی است این برنامه که در شمار سیاست های اصلی  وزارت آموزش و پرورش برای توسعه کیفیت بخشی به مدارس است، در سال جاری حدود ۷۰۰۰ مدرسه را تحت پوشش خود قرار داده که ارزیابی آن در سه مرحله خود ارزیابی، ارزیابی استانی و ارزیابی کشوری صورت می پذیرد و از مدارس منتخب کشوری طی مراسم خاصی نیز تجلیل به عمل خواهد آمد.

منبع: دانشگاه فرهنگیان

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: