سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

بررسی طرح تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت با حضور وزیر بهداشت

امینی فرد، سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: بررسی طرح تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت از دیگر مواردی بود که در دستور کار امروز ظهر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس قرار گرفت. در بررسی طرح تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت نمایندگان درخواست کننده توضیحات خود را مطرح کردند و وزیر بهداشت نیز مطالبی پیرامون سوالات نمایندگان مطرح کردند.

به گزارش عیارآنلاین، محمد نعیم امینی فرد در تشریح دستور کار امروز دوشنبه (۸ شهریور) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، افزود: نشست صبح امروز در مورد ادامه بررسی لایحه برنامه ششم توسعه بود.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: بررسی طرح تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت از دیگر مواردی بود که در دستور کار امروز ظهر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس قرار گرفت.

این نماینده مردم در مجلس دهم ، تصریح کرد: در بررسی طرح تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت نمایندگان درخواست کننده توضیحات خود را مطرح کردند و وزیر بهداشت نیز مطالبی پیرامون سوالات نمایندگان مطرح کردند.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: بعد از این نشست قرار شد کمیسیون طی ۱۰ روز، درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس را نسبت به این تحقیق و تفحص رای گیری و نظر خود را اعلام کند.

منبع: خانه ملت

۱ دیدگاه

  1. بهورز :

    با سلام

    نماینده لایق ایران زمین خداوند به شما طول عمر با عزت عنایت بفرماییددعای خیر ما بهورزان بدرقه راهتان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: