طرح تحول سلامت موفق در کاهش پرداخت از جیب مردم و ناموفق در پرداخت به جیب بعضی ها

پوربافرانی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: طرح تحول نظام سلامت در کاهش پرداخت از جیب مردم توانست بسیار موفق عمل کند اما در پرداخت به جیب بعضی ها ناموفق بود.تاسفانه این طرح با افزایش پرداخت‌ها و نامناسب بودن سیستم پرداخت به سمت پرداخت نامناسب به برخی ها پیش رفت که همین امر نارضایتی برخی از سخت‌کوشان عرصه بهداشت و درمان را در پی داشت.

به گزارش عیارآنلاین، عباسعلی پوربافرانی درباره چگونگی اجرای طرح تحول سلامت، افزود: طرح تحول نظام سلامت در کاهش پرداخت از جیب مردم توانست بسیار موفق عمل کند اما در پرداخت به جیب بعضی ها ناموفق بود.

نماینده مردم نائین، خور و بیایانک در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: واقعیت آن است که طرح تحول نظام سلامت به عنوان یکی از مهمترین طرح های حوزه بهداشت و درمان بعد از انقلاب توانست رضایت نسبی را جلب کند و در ابتدای راه نیز حرکت رو به رشدی داشت.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه طرح تحول سلامت مسیر مثبتی را در جهت تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری پیمود، تصریح کرد: اقدام مثبت این طرح در ابتدا، موجب رضایتمندی نسبی بیماران گردید که البته دارای نقاط ضعفی هم بود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: متاسفانه این طرح با افزایش پرداخت‌ها و نامناسب بودن سیستم پرداخت به سمت پرداخت نامناسب به برخی ها پیش رفت که همین امر نارضایتی برخی از سخت‌کوشان عرصه بهداشت و درمان را در پی داشت.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: