با حکم نعمت زاده

صادقی، سرپرست جدید معاونت امور اقتصادی و بازرگانی شد

وزیر صنعت، معدن وتجارت با صدور حکمی یدالله صادقی را به عنوان سرپرست جدید معاونت امور اقتصادی و بازرگانی تعیین کرد.

به گزارش عیارآنلاین، مجتبی خسروتاج قائم مقام وزیر در امور تجارت و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران در مراسم معارفه سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی با بیان این مطلب افزود: ضمن بیان این مطلب افزود: مجموعه معاونت بازرگانی داخلی و خارجی ضمن هم‌افزایی با یکدیگر می‌بایست زیر یک چتر فعال شوند.
وی افزود : بین فعالیت‌های بازرگانی داخلی و خارجی می‌بایست پیوستگی به وضوح مشاهده شود.
به گفته خسروتاج؛ با تمرکز سیاست‌های بازرگانی داخلی و خارجی می‌توان این تعامل و اثربخشی را در قسمت‌های تجاری شاهد بود.
قائم‌مقام وزیر در امور تجارت در ادامه یادآور شد: طی ۲٫۵ سال فعالیت خود در معاونت بازرگانی داخلی یک سری اقدامات لازم انجام گرفت که می‌بایست ادامه یابد.
وی در توضیح این مطلب افزود: مباحث مربوط به سیاست‌های اقتصاد مقاومت در توسعه صادرات چه در بخش بازرگانی داخلی و چه در موضوع اصناف همچنین موضوعات مربوط به حمایت از تولید و عدم لطمه به تولید داخل کشور و از سویی بحث قاچاق و واردات کالا و خدمات همچنین انجام قیمت‌گذاری در رقابتی بودن کالاها، موضوع دامپینگ و سهمیه‌بندی‌های مربوطه جملگی مباحثی است که پیش از این در معاونت بازرگانی داخلی پیگیری شده است.
قائم‌مقام وزیر در امور تجارت یادآور شد: با مدیریت نگاه واحد می‌توان بسیاری از مشکلات بر سر راه اجرای سیاست‌های کلان اقتصادی و بازرگانی داخلی را مرتفع ساخت.
یدالله صادقی سرپرست جدید معاونت امور اقتصادی و بازرگانی در این مراسم گفت: با انجام بهینه‌سازی در سیستم همچنین با بیان نظرات واحد از سوی دو معاونت بازرگانی داخلی و خارجی می‌توان به خروجی‌های مثبتی دست یافت.
سرپرست جدید معاونت امور اقتصادی و بازرگانی تصریح کرد: طی ۸ ماهه گذشته و سلسله جلسات معاونت بازرگانی داخلی مسایلی نظیر: برنامه‌های اصناف، خدمات بازرگانی، مسایل مربوط به دخانیات و غیره بررسی شده که قرار است با نظارت و همکاری قائم‌مقام وزیر در امور بازرگانی دنبال شود.
با صدور حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت یدالله صادقی به سمت سرپرست معاونت امور اقتصادی و بازرگانی و «مجتبی خسروتاج» به عنوان قائم‌مقام وزیر در امور تجارت و رییس سازمان توسعه تجارت مأموریت‌های محوله را انجام دهند.

منبع: فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: