یزدانی: ۶۹۰۰ واحد صنعتی در کشور راکد است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: هم اینک ۶ هزار و ۹۰۰ واحد صنعتی در کشور راکد است که هزارو ۴۰۰ واحد از این تعداد هیچ گونه وجود فیزیکی ندارند.

به گزارش عیارآنلاین، علی یزدانی روز سه شنبه در نخستین روز از هفته دولت در بازدید از شهرک صنعتی زاهدان و دیدار با مدیران واحدهای این شهرک اظهار داشت: رسالت دولت اصلاح فرایندهای نامناسب و تسهیل شرایط کار است و نباید از آن انتظار ورود مستقیم به کسب و کار اشخاص را داشت.
وی ادامه داد: با توجه به اینکه افراد دریافت کننده تسهیلات مسئول باز پرداخت آن هستند باید قبل از ورود به هر کسب و کار مطالعات لازم را انجام داده و برآورد هزینه کنند.
وی با اشاره به جرایم و سودهای بانکی واحدهای صنعتی تصریح کرد: گر چه جرایم بانکی قابل بخشودگی است اما با توجه به سرمایه گذاری افراد در بانک ها و برنامه ریزی نظام بانکی نمی توان انتظار بخشودگی سودهای بانکی را داشت.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران خاطرنشان کرد: یکی از کارهای بنیاد برکت مشارکت در پروژه های صنعتی است و افراد می توانند با هماهنگی این نهاد برای کسب و کار خود شریک پیدا کنند.
به گزارش ایرنا، علی یزدانی صبح امروز / سه شنبه / در بدو ورود به فرودگاه زاهدان مرکز سیستان وبلوچستان مورد استقبال رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل شهرک های صنعتی سیستان وبلوچستان و جمعی از مسئولان استانی قرار گرفت.
شرکت در آئین کلنگ زنی شرکت آناهیتا رفتار شرق (آرش صنعت)، بازدید از شهرک صنعتی زاهدان و دیدار با شرکت خدماتی و مدیران واحدهای این شهرک از برنامه های معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت است.
بازدید از شهرک صنعتی کامبوزیار و شهرک صنعتی کارگاهی و دیدار با مدیران واحدهای آنها از سایر برنامه های وی در این سفر است.
همچنین تشکیل جلسه در سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان با حضور مدیران شرکت خدماتی و تشکل های مرتبط و رئیس این سازمان و ادارات مرتبط پایان بخش سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خواهد بود.

منبع: ایرنا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: