۱ شهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۲

اصلاحیه لایحه قانون بودجه ۹۵ برای اصلاح بیشتر به کمیسیون برنامه ارجاع شد

نمایندگان مردم در خانه ملت، اصلاحیه لایحه قانون بودجه ۹۵ را برای تعین تکلیف نهایی و درج جدول هزینه ای به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع دادند.

به گزارش عیارآنلاین، در نشست علنی امروز (سه‌شنبه ۲ شهریور ماه) مجلس شورای اسلامی پس از تصویب کلیات لایحه اصلاحیه قانون بودجه سال ۱۳۹۵ کل‌کشور، با ارجاع مجدد جزئیات این لایحه به کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با ۱۴۲ رإی موافق، ۴۷ رإی مخالف و ۱۶ رای ممتنع از مجموع ۲۴۱ نماینده حاضر در صحن موافق کردند که بر این اساس جزئیات این لایحه برای رفع ایرادات و تعیین ردیف‌های مشخص برای دریافت و پرداخت، به کمیسیون مربوطه ارجاع شد.

سپس دکتر علی لاریجانی، این لایحه را برای رفع ایرادات و البته تعیین ردیف‌های مشخص به کمیسیون برنامه و بودجه ارجاع داد و گفت: از کمیسیون می‌خواهیم همین امروز اصلاحیه بودجه را برسی کند تا در نشست علنی فردای مجلس، درباره جرئیات آن تصمیم‌گیری شود.

وی ادامه داد: تبصرح ۳۶ لایحه مذکور اشکال قانون اساسی دارد، زیرابر اساس آن حدود ۴۰ هزار میلیارد تومان از محل فروش اسناد اسلامی و خزانه، برای پرداخت طلب بانک ها، پیمانکاران و خرید محصولات استراتژیک هزینه می شود حال از نظر قانون اساسی باید مشخص شود که هر کدام از این اعتبارات در چه محلی هزینه می شود.

منبع:خانه ملت

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: