طلیمی به عنوان قائم مقام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب شد

مشاور وزیر ،سخنگو و رئیس شورای اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن وتجارت در حکمی « مجید طلیمی » را به عنوان قائم مقام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب کرد.

به گزارش عیارآنلاین، منوچهر طاهایی در جلسه معارفه قائم مقام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت،معدن وتجارت گفت: با توجه به اینکه در آخرین سال دولت یازدهم قرار گرفته ایم باید حرکات و اقدامات جدی تری برای عملی نمودن اقتصاد مقاومتی ، حمایت از تولید ساخت داخل و توسعه صادرات غیر نفتی انجام دهیم
وی ضمن تقدیر از زحمات دکتر گودرزی  در زمان تصدی ریاست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی گفت: با توجه به پذیرش استعفای ایشان توسط  وزیر صنعت،معدن وتجارت و با عنایت به تفویض ابلاغی مقام عالی وزارت به اینجانب ، با بررسی  نزدیک به ۳۰  گزینه ،  جناب آقای طلیمی که از فعالان شناخته شده عرصه رسانه است به عنوان قائم مقام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب شد.
طاهایی افزود: در دوران جدید، باید روابط عمومی ها  باز تعریف مجدد شود و با رویکرد توجه به شبکه های اجتماعی، ذائقه مخاطبان خصوصا نسل جوان ،  با چابکی و قوت به وظایف خود عمل نماید ونهضت حمایت از کالای داخلی و فرهنگ سازی برای مصرف تولید ایرانی باید در دستور کار ویژه روابط عمومی قرار گیرد.
در حکم مجید طلیمی آمده است: بنابر تفویض مقام محترم وزارت به اینجانب و نظر به تعهد، شایستگی و سوابق جنابعالی بدینوسیله به سمت “قائم مقام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت،معدن وتجارت ” منصوب می شویید تا در راستای وظایف تعیین شده به نحوه شایسته اهتمام نمایید.
یادآور می شود، مجید طلیمی، سال ها سابقه فعالیت درعرصه رسانه ، ارتباطات ، مشاور روابط عمومی وزارت بازرگانی سابق و مدیریت روابط عمومی چندین انجمن و مجتمع های بزرگ صنعتی  را در کارنامه خود دارد.

منبع: شاتا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: