اعتبار یک میلیارد و ۸۲۵ میلیونی برای اعزام مبلغان به مدارس در سال ۹۴

ملکی، دبیر ستاد همکاری های حوزه و آموزش و پرورش: ۹۰ هزار روز مبلغ به مدارس در سال ۱۳۹۴اعزام شدند و اعتبار یک میلیارد و ۸۲۵ میلیون برای آنان در نظر گرفته شد./ از ۱۵۶ برنامه ابلاغی که طبق نقشه راه سند تحول بنیادین برنامه ریزی شده است سه برنامه با ۱۳ فعالیت متعلق به ما است.

به گزارش عیارآنلاین، حجت الاسلام والسملمین مجتبی ملکی در دومین روز از  سی و سومین اجلاس روسا و مدیران آموزش و پرورش سراسر کشور که در سالن اجلاس در حال برگزاری است، گفت: یکی از اقدامات مهم ستاد همکاری های حوزه علمیه و آموزش و پرورش در سال تحصیلی جاری اجرا می شود.

وی افزود: استفاده از دوره خدمت وظیفه روحانیون در آموزش و پرورش مطرح شد و مقام معظم رهبری نیز با این پیشنهاد موافقت کردند. امیدواریم در سال تحصیلی جدید بتوانیم از این ظرفیت استفاده کنیم.

مشاور وزیر در ستاد همکاری های حوزه علمیه و  آموزش و پرورش تصریح کرد: از ۱۵۶ برنامه ابلاغی که طبق نقشه راه سند تحول بنیادین برنامه ریزی شده است سه برنامه با ۱۳ فعالیت متعلق به ما است.

حجت الاسلام والسملمین ملکی بیان کرد: ۹۰ هزار روز مبلغ به مدارس در سال ۱۳۹۴اعزام شدند و اعتبار یک میلیارد و ۸۲۵ میلیون برای آنان در نظر گرفته شد.

منبع: مهر

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: