تصویب یک فوریت طرح بانک قرض‌الحسنه فرهنگیان در مجلس

غندالی، مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان: تصویب یک فوریت طرح بانک قرض‌الحسنه فرهنگیان در مجلس./ بانک سرمایه یک بانک تجاری است و امکان دریافت تسهیلات مالی مشکل است./ سهام صندوق ذخیره فرهنگیان در بانک سرمایه ۴۵٫۶۷ درصد است./ فرهنگیان می‌توانند وام و تسهیلاتی ارزان قیمت و با سود چهاردرصد دریافت کنند.

به گزارش عیارآنلاین، شهاب‌الدین غندالی درباره آخرین اقدامات انجام شده به منظور راه‌اندازی بانک قرض‌الحسنه فرهنگیان اظهار کرد:  از آنجا که بانک سرمایه یک بانک تجاری است و امکان دریافت تسهیلات مالی از بانک سرمایه برای فرهنگیان مشکل بود، طرحی را به منظور تاسیس بانک قرض الحسنه ویژه فرهنگیان و تجمیع صندوق‌های وام ضروری ارائه کردیم.

وی افزود: این طرح را با نمایندگان مجلس در میان گذاشتیم که از سوی آنها در مجلس مطرح و  یک فوریت آن به تصویب  رسیده و منتظر طرح آن در صحن علنی هستیم.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه سهام صندوق ذخیره فرهنگیان در بانک سرمایه ۴۵٫۶۷ درصد است گفت: در صورت راه‌اندازی این بانک بخش عمده‌ای از سهام ما در بانک سرمایه به بانک قرض‌الحسنه منتقل خواهد شد و از آن زمان به بعد فرهنگیان می‌توانند وام و تسهیلاتی ارزان قیمت و با سود چهاردرصد دریافت کنند.

غندالی افزود: امیدواریم این بانک پس از تصویب و طی مراحل اجرایی لازم تا چندماه آینده راه‌اندازی شود و بتوانیم بخشی از مشکلات فرهنگیان را حل کنیم.

منبع: ایسنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: