ابویی مهریزی: سیاست های اقتصاد مقاومتی در قالب ۱۲ برنامه اجرایی آغاز شده است

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت،معدن و تجارت گفت: سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی در قالب ۱۲ برنامه عملیات اجرایی آغازشده که نتیجه آن روشن شدن امکان پذیری برنامه هایی از این دست و توان مجریان آن است.

به گزارش عیارآنلاین، ابویی مهریزی در نشست مشترک روسای سازمان های صنعت ، معدن و تجارت و سرپرستان شعب بانک صنعت ومعدن افزود: آثار و دستاوردهای اجرای طرح رونق تولید باید با واقع گرایی و دقت زیاد ثبت و ارائه شود تا نتیجه مطلوب حاصل شده و از ایجاد انتظارات و توقعات دور از دسترس جلوگیری کند.
وی در ادامه به تشریح عملکرد وزارت صنعت،معدن و تجارت در ماه های اخیر پرداخت و از افزایش تعداد پروانه های بهره برداری در چهار ماه نخست امسال در مقایسه با برنامه های پیش بینی شده خبرداد.
گفتنی است طرح رونق تولید توسط وزارت صنعت،معدن و تجارت و برای کمک به واحدهای صنعتی ناکارامد ، با پیشرفت بالای ۶۰ درصد که تعداد آن ها در مرحله اول به ۱۰ هزار واحد می رسد تدوین شده است و مقرر شده است که تا پایان شهریور ماه امسال پرداخت های لازم به این واحد ها صورت گیرد.
در ضمن این واحد ها می توانند از طریق سایت اینترنتی بهین یاب که توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد شده ثبت نام کرده و مشکلات خود را اعلام کنند.
نشست مشترک روسای سازمان های صنعت ، معدن و تجارت و سرپرستی استانی شعب بانک صنعت و معدن با موضوع حمایت از صنایع کوچک ، اولویت اقتصاد مقاومتی ، برگزار شد.

منبع: شاتا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: