رییس خانه صنعت، معدن و تجارت کشور: بهره مرکب کمر تولیدکنندگان را شکست

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت کشور گفت: بهره مرکب، کمر تولید و تولیدکنندگان را شکسته است.

به گزارش عیارآنلاین، سید عبدالوهاب سهل آبادی روز گذشته در آیین گرامیداشت روز صنعت و معدن در تبریز با بیان اینکه دشمنان و بدخواهان ایران اسلامی درصدد واردکردن ضربه‌های سنگین به کشور هستند، ابراز کرد: با این وجود، تولید کنندگان و صنعتگران کشور با انرژی تر و مصمم تر از گذشته به فعالیت خود ادامه داده و نسبت به بهبود شرایط امیدوارتر هستند.

ویدر بخشی از سخنان خود بر ضرورت حمایت دولتها از تولید در زمان بحران اشاره کرده و ادامه داد: متاسفانه در حال حاضر، بهره مرکب، کمر تولیدکنندگان را شکسته است و این قشر دیگر تحمل وصول ارزش افزوده را ندارد. اعطای تسهیلات به شرط سپرده گذاری نیز ما را دوباره بدهکار می کند.

وی خطاب به جبارزاده، استاندار آذربایجان شرقی بر ضرورت پیگیری مشکلات صنعت در وزارت صنایع تاکید و اضافه کرد: چرا باید قوانین تسهیل و حل موانع تولید در هر استانی به شکلی متفاوت از استان دیگر تفسیر شود؟ نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی برای این مشکلات، چاره ای بیندیشند.

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت کشور ابراز کرد: خوشبختانه با توجه به ظرفیت های بسیار ارزشمند استان آذربایجان شرقی و همچنین مدیریت باتجربه آن، رفع مشکلات مربوط به حزه تولید و صنعت با جدیت پیگیری می شود.

منبع: ایسنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: