مدیرکل تربیتی و مشاوره:

اجرای کامل طرح هدایت تحصیلی نیازمند بالا بردن سطح آگاهی جامعه است

شکوهی، مدیر کل امور تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش: هدایت تحصیلی در زمان کمی اجرا شد و ممکن است اشکالاتی را به دنبال داشته باشد./ هدایت تحصیلی می تواند بخشی از مشکلات دانش آموزان را در خصوص اشتغال حل کند که آن نیازمند بالا بردن سطح آگاهی و آگاه سازی درجامعه است که این کار زمان بر خواهد بود.

به گزارش عیارآنلاین، مسعود شکوهی در افتتاحیه دوره آموزشی و توجیهی مشاوران شرق کشور اظهارکرد: آموزش و پرورش نیازمند یک تغییر و تحول بنیادین است و بخش عمده ای از این تغییر و تحولات بر عهده شما مشاوران است.

مدیرکل تربیتی و مشاوره وزارت آموزش و پرورش گفت: این برنامه در زمان کمی اجرا شد و ممکن است اشکالاتی را به دنبال داشته باشد در زمان حال ما باید این اشکالات را برطرف کنیم. لذا از این که این کار بزرگ انجام شد و گاهی مشکلاتی برای شما به وجود امد به علت اگاهی کم بوده البته ایراداتی را هم داشتیم که در سال های آینده برطرف خواهد شد.
وی با بیان این که متاسفانه دانش آموزان و اولیا گرایش زیادی به رشته تجربی دارند،خاطرنشان کرد: هدایت تحصیلی می تواند بخشی از مشکلات دانش آموزان را در خصوص اشتغال حل کند که آن نیازمند بالا بردن سطح آگاهی و آگاه سازی درجامعه است که این کار زمان بر خواهد بود.

منبع: پانا

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: