تقاضا از کمیسیون بهداشت جهت پیگیری سریع طرح تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت

قاضی پور، نماینده مردم ارومیه : امروز مشکلات عدیده‌ای در بخش درمان و بیمه‌ها به وجود آمده که نتیجه عدم اجرای قانون توسط شخص وزیر بهداشت است. کمیسیون بهداشت و درمان طرح تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت را پیگیری کند.

به گزارش عیارآنلاین، نماینده مردم ارومیه در مجلس با تقاضا از کمیسیون بهداشت جهت پیگیری سریع طرح تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت، گفت: امروز مشکلات عدیده‌ای در بخش درمان و بیمه‌ها به وجود آمده که نتیجه عدم اجرای قانون توسط شخص وزیر بهداشت است.

 بنابر این گزارش، نادر قاضی‌ پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه ۲۷ مرداد، با استناد به اصل ۲۹ قانون اساسی در اخطاری در صحن علنی مجلس گفت: آقای قاضی‌زاده وزیر بهداشت و درمان کیسه‌ای برای دکتران خاص از بیت المال فراهم کرده و میلیاردها میلیارد پول در جیب آنها ریخته است.
وی با اشاره به مطالبات پرستاران، کادر بیمارستان‌ها و بیماران از کمیسیون بهداشت مجلس خواست سریعاً طرح تحقیق و تفحص از طرح تحول سلامت را به جریان اندازد تا مشخص شود پول ۸۰ میلیون مردم ایران اعم از کشاورز و کارگر به کجا رفته است؟
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز مشکلات عدیده‌ای در بخش درمان و بیمه‌ها به وجود آمده است که نتیجه عدم اجرای قانون توسط شخص وزیر بهداشت است.

منبع: رجانیوز

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: