بهره‌برداری از ۱۵۵ واحد صنعتی و معدنی در هفته دولت

سخنگوی وزارت صنعت با اشاره به این که در هفته دولت ۱۵۵ واحد صنعتی و معدنی به بهره‌برداری خواهد رسید، اظهار داشت: در این واحدها سرمایه‌گذاری ۵۰ هزار میلیارد ریالی انجام شده و ۹ هزار اشتغال به وجود آمده است.

به گزارش عیارآنلاین، منوچهر طاهایی امروز در نشست خبری با اشاره به اینکه در هفته دولت ۱۵۵ واحد صنعتی و معدنی به بهره‌برداری خواهد رسید، اظهار داشت: در این واحدها سرمایه‌گذاری ۵۰ هزار میلیارد ریالی انجام شده و ۹ هزار اشتغال به وجود آمده است.

وی به بهره‌برداری ۸ طرح صنعتی با حضور معاون اول و رئیس‌جمهور اشاره کرد و گفت: فولاد کاوه جنوب کیش در هرمزگان، زرمعدن اختران، پاک شوما در قم و چند طرح در البرز، سمنان و چهارمحال بختیاری با حضور این مسئولان به بهره‌برداری می‌رسد.

سخنگوی وزارت صنعت در رابطه با چگونگی ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی نیازمند در قالب تسهیلات ۱۶ هزار میلیاردی دولت گفت: تاکنون ۲۸ هزار میلیارد تومان در اختیار واحدهای صنعتی و معدن قرار گرفته و این در حالی است که باید سالانه ۲۰۰ هزار میلیارد تومان به این بخش‌ها منابع اختصاص پیدا کند البته باید بگویم در بخش ۷ هزار و ۵۰۰ واحد تولیدی تاکنون هزار و ۳۰۴ واحد تولیدی توانسته‌اند تسهیلات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

ادامه دارد…

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: