۶۰ مرکز مشاوره ازدواج تا پایان شهریور راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل دفتر ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان از راه‌اندازی ۶۰ مرکز مشاوره ازدواج تا پایان شهریورماه خبرداد و گفت: اسامی مراکز مشاوره ازدواج مجاز بر روی سایت وزارت ورزش و جوانان قرار دارد و خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به آنها درگیر مراکز مشاوره غیرمجاز نشوند.

به گزارش عیارآنلاین، ناصر صبحی  گفت: راه‌اندازی و اعطای مجوز به مراکز مشاوره ازدواج به صورت جدی در دستور کار وزارت ورزش و جوانان و سازمان نظام روانشناسی قرار دارد.

وی افزود: منتظر هستیم تا پس از پایان انتخابات سازمان نظام روانشناسی، پرونده درخواست‌های راه‌اندازی مراکز مشاوره ازدواج را به این سازمان ارسال کنیم تا پس از انجام بررسی‌های لازم، مراحل اعطای مجوز آنها صورت گیرد.

صبحی تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌ها انجام شده است تا بتوانیم تا پایان شهریورماه ۶۰ مرکز مشاوره ازدواج جدید را راه‌اندازی کنیم.

وی ادامه داد: برای اینکه خانواده‌ها و جوانان در شرف ازدواج درگیر مراکز مشاوره غیرمجاز نشوند اسامی مراکز مشاوره مجاز را بر روی پورتال وزارت ورزش و جوانان قرار داده‌ایم تا عموم مردم امکان دسترسی به آنها را داشته باشند و درگیر مراکز غیرمجاز و سوء استفاده‌های احتمالی نشوند.

منبع: فارس

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: