“با حمایت کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری محقق می‌شود؛ حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه Health Asia “

مدیر کریدور کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی از حمایت کریدور برای حضور شرکت‌های دانش بنیان در دوازدهمین نمایشگاه Health Asia + Pharma Asia خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین، مالک سعیدی مدیر کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری معاونت علمی از حضور شرکت‌های دانش بنیان ایرانی در دوازدهمین نمایشگاه Health Asia + Pharma Asia  خبر داد و بیان کرد: این نمایشگاه ۳۰ شهریور ماه تا ۱ مهرماه سال جاری در کراچی پاکستان برگزار می‌شود و شرکت‌های دانش بنیان ایرانی نیز در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
سعیدی با اشاره به اینکه حدود ۴۵ کشور از سراسر دنیا به صورت غرفه‌دار در این نمایشگاه شرکت می‎کنند ادامه داد: نمایشگاه سلامت و داروی آسیا در بخش‌های لوازم آزمایشگاهی، مواد مؤثره در ساخت داروها، بسته‌بندی و تولید ظروف دارویی، ماشین‌آلات ساخت دارو، ملزومات اتاق عمل و لوازم بیمارستانی و پروتز برگزار می‌شود.
وی همچنین عنوان کرد: بر این اساس کریدور از شرکت‌های دانش‌بنیانی که در ارزیابی آمادگی صادراتی‌شان (ERA)، جزء شرکت‌های برتر صادراتی و یا توانمند صادراتی قرار بگیرند و در این نمایشگاه شرکت کنند، در قالب آیین‌نامه حمایت از حضور شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگا‌ه‌های خارجی، حمایت خواهد کرد. این حمایت شامل بخشی از هزینه‌های اجاره‌ی فضای غرفه، غرفه‌سازی و حمل و نقل تجهیزات است.

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: