بررسی احکام برنامه ششم توسعه در کمیسیون بهداشت

امینی فر، سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان: در حال بررسی ۴ زیرگروه منابع، ساختار، مدیریت و نظارت در لایحه برنامه ششم توسعه با حضور مسئولان ذی ربط هستیم ضمن اینکه روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری نیز در این باره جلساتی برگزار می شود.

به گزارش عیارآنلاین، محمد نعیم امینی فرد،  در تشریح دستور کار جلسه امروز ( یک شنبه،  ۲۴مردادماه ) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، افزود: نشست امروز کمیسیون با حضور مدیرعامل سازمان بیمه سلامت،نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی، مشاور عالی و همچنین معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار  و هر کدام از مسئولان مذکور در رابطه با مفادی که در لایحه برنامه ششم توسعه به آنها اختصاص دارد توضیحاتی را مطرح کردند.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی، از ادامه بررسی احکام برنامه ششم توسعه در کمیسیون متبوع خود خبر داد و یادآور شد: در نشست امروز  معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین مدیرعامل سازمان بیمه سلامت تحلیل آماری در رابطه با درآمدها و هزینه های سیستم سلامت به کمیسیون ارائه کردند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: در واقع در حال بررسی ۴ زیرگروه منابع، ساختار، مدیریت و نظارت در لایحه برنامه ششم توسعه با حضور مسئولان ذی ربط هستیم ضمن اینکه روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته جاری نیز در این باره جلساتی برگزار می شود.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، افزود: حدود ۵۰ پیشنهاد از سوی نمایندگان واصل شد که در جلسه بعدی کمیسیون مواردی که از قابلیت کارشناسی خوبی برخوردار هستند در کمیته های چهارگانه مورد بررسی قرار خواهند گرفت که در نهایت سه شنبه هفته جاری نسبت به بررسی و تصویب نسخه نهایی مد نظر کمیسیون اقدام و آن را به کمیسیون تلفیق ارائه خواهیم کرد.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: