فرصت جدید شغلی برای پرستاران ایرانی در خارج از کشور

آدابی، رئیس سازمان نظام پرستاری: طی جلسه ای که با مسؤلان هلال احمر داشتیم دکتر ضیایی پیشنهاد برای به‌کارگیری پرستاران کشورمان در بیمارستان ایرانیان دوبی را مطرح کردند که مورد استقبال ما نیز قرار گرفت.

به گزارش عیارآنلاین، علی‌ محمد آدابی، با اشاره به پیشنهاد رئیس جمعیت هلال احمر برای به‌کارگیری پرستاران کشورمان در بیمارستان ایرانیان دوبی امارات اظهار داشت: طی جلسه ای که با مسؤلان هلال احمر داشتیم دکتر ضیایی این پیشنهاد را مطرح کردند که مورد استقبال ما نیز قرار گرفت.

رئیس سازمان نظام پرستاری کشور با تشریح جزئیات طرح اعزام پرستاران ایرانی برای فعالیت در بیمارستان هلال احمر کشورمان در امارات عنوان کرد: در وهله نخست طرح اعزام پرستاران در مدت زمان ۳ و ۶ ماه را در نظر داریم تا پرستاران از این فرصت کاری مناسب بهره مند شوند و دلیل این مدت زمانی ۳ تا ۶ ماه نیز این است که پرستاران به کشور برگردند تا از تجربه و پتانسیل آنان برای بیمار ایرانی بیشتر استفاده شود.

بر اساس این گزارش، بیمارستان ایرانیان دوبی در امارات زیر مجموعه هلال احمر کشورمان با قدمت بیش از ۴۰ سال بزرگترین بیمارستان ایران در دنیا به حساب می‌آید.

منبع: تسنیم

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: