حدود ۴۰ هزار نفر در سال از خدمات صندوق ذخیره فرهنگیان استفاده میکنند

غندالی، مدیر عامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان: وام به بازنشسته‌های فرهنگی با استمرار عضویت در صندوق ذخیره تعلق می گیرد./ هر ماه به طور میانگین بالغ بر چهار هزار نفر و در سال ، معادل ۴٠ هزار نفر وام به میزان سهم الشرکه خود دریافت می کنند./ سرمایه گذاری‌های صندوق در ١٢ کارخانه پتروشیمی بوده که چشم انداز ارتقاء سودآوری حداقل تا سه سال آینده را دارد.

به گزارش عیارآنلاین، سید شهاب الدین غندالی مدیر عامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در خصوص وام فرهنگیان اظهار داشت: وام به بازنشسته‌های فرهنگی با استمرار عضویت در صندوق ذخیره تعلق می گیرد که روال آن مبلغی معادل سهم الشرکه، وامی بدون بهره با کارمزد ۲ درصد را دریافت می کنند این افراد با پنج سال عضویت در این صندوق همانند سایر اعضا از سرمایه گذاری و خدمات مؤسسه بهره‌مند می‌شوند.

مدیرعامل مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان این که وام دهی به فرهنگیان بازنشسته عضو صندوق از ابتدای مهر ماه ٩۴ آغاز شده، بیان کرد: هر ماه به طور میانگین بالغ بر چهار هزار نفر و در سال ، معادل ۴٠ هزار نفر وام به میزان سهم الشرکه خود دریافت می کنند که این میزان پاسخگوی اکثریت تقاضاهای افراد است.
وی در خصوص برنامه های مختلف سودآور صندوق اذعان کرد: سرمایه گذاری‌های صندوق در ١٢ کارخانه پتروشیمی بوده که چشم انداز ارتقاء سودآوری حداقل تا سه سال آینده را دارد.
غندالی با بیان اینکه برخی از پروژه‌ها طی هشت ماه اخیر به بهره برداری رسیدند؛ گفت: بالغ بر پنج هزار میلیارد اعتبار برای پروژه های سودآور صندوق در نظر گرفته شده که تاکنون هزار میلیارد تومان از آن مبلغ مورد استفاده قرار گرفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: