نماینده مجلس: نظام آموزش و پرورش ما با وجود شخص فانی دچار سردرگمی و نابسامانی شده است

علوی، نماینده مجلس شورای اسلامی: نظام آموزش و پرورش ما با وجود شخص فانی دچار سردرگمی و نابسامانی شده است./ تغییر وضعیت نیروهای قراردادی تحقق نیافته و در بحث نیروهای نهضت نیز همین وضعیت حاکم است./ عدم همراهی دولت موجب به وجود آمدن مشکلات در ناکارآمد بودن وزیر فعلی آموزش و پرورش بوده است.

به گزارش عیارآنلاین، سیداحسن علوی شامگاه امروز در یک نشست خبری اظهار کرد: استیضاح وزیر آموزش و پرورش چندین بار مطرح شده است، اما متاسفانه، کسانی که این موضوع را دنبال کردند نتوانستند به خوبی مسأله را مطرح کنند.

وی با بیان اینکه آقای فانی حتما باید استیضاح شود و در وزارت آموزش و پرورش باقی نماند، خاطرنشان کرد: نظام آموزش و پرورش ما با وجود شخص فانی دچار سردرگمی و نابسامانی شده است.

به گفته وی، تغییر وضعیت نیروهای قراردادی در استان‌هایی مانند کردستان و البرز تاکنون تحقق نیافته است و در بحث نیروهای نهضت سوادآموزی نیز همین وضعیت حاکم است.

وی با بیان اینکه دولت در بحث تعیین وضعیت نیروهای قراردادی با فانی همراه نبود، تصریح کرد: این عدم همراهی دولت نیز موجب به وجود آمدن بخشی از مشکلات در ناکارآمد بودن وزیر فعلی آموزش و پرورش بوده است.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: