اختلاف وزارت صنعت و بانک مرکزی طبیعی بود

نوبخت، سخنگوی دولت: اختلاف نظر وزارت صنعت و بانک مرکزی برای تسهیلات ۱۶ هزار میلیاردی به واحدهای تولیدی این قابل پیش‌بینی بود؛ طبیعی بود بین بانک‌ها و وزارت صنعت اختلاف باشد./ ما هم این دو نهاد را به حال خود نگذاشدیم. از سوی سازمان مدیریت گروهی را ناظر قرار دادیم و روزانه گزارش می‌دهیم./

به گزارش عیارآنلاین،محمدباقر نوبخت در نشست خبری هفتگی خود با بیان اینکه مجموع پرداخت‌ها رقم زیادی نبود، اظهار کرد: در موضوع پرداخت‌ها ۵۵۰۰ میلیارد تومان برای اصلاح حقوق‌ها در نظر گرفته شد که البته توسط عده‌ای این رقم دیده نشد و آن را کوچک جلوه دادند.
وی افزود: در مورد اختلاف نظر وزارت صنعت و بانک مرکزی برای تسهیلات ۱۶ هزار میلیاردی به واحدهای تولیدی}: این قابل پیش‌بینی بود؛ طبیعی بود بین بانک‌ها و وزارت صنعت اختلاف باشد، ما هم آنها را به حال خود نگذاشدیم. از سوی سازمان مدیریت گروهی را ناظر قرار دادیم و روزامه گزارش می‌دهیم.
نوبخت درباره تعقیب برخی مسئولان مطرح شده FATA گفت: مگر دولت می‌تواند قهرمانان ملی خود را در داخل تحریم کند؟ امکان ندارد دولت یازدهم چنین کاری انجام دهد.
وی همچنین در مورد ردّ اصلاح قانون بودجه نود و پنج و پیامدهای آن گفت: اصلاح قانون بودجه رای کم داشت. با خبر شدم یک کمیسیون فرعی اعتراض‌نامه‌ای نوشته است؛ امیدوارم نمایندگان مجلس به دولت کمک کنند؛ به خصوص مجلس دهم که نمایندگان فرهیخته‌ای دارد.

منبع: بنکر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: