بررسی مشکلات هدایت تحصیلی در کمیسیون آموزش مجلس

میرزاده، عضو کمیسون آموزش و تحقیقات مجلس: به نمایندگان نیز خبرهایی مبنی بر وجود مشکلاتی در هدایت تحصیلی دانش‌آموزان رسیده است./ بعد از تعطیلات ۲ هفته‌ای مجلس شورای اسلامی، موضوع هدایت تحصیلی دانش‌آموزان در دستور کار کمیسیون آموزش قرار می‌گیرد./ این مربوط به کل نظام آموزشی ۳-۳-۶ است و همان روزی که این نظام آموزشی ایجاد شده باید پیش‌بینی چنین اتفاقی صورت می‌گرفت.

به گزارش عیارآنلاین، میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، در خصوص «هدایت تحصیلی دانش‌آموزان ورودی پایه دهم و مشکلات مربوط به آن»، اظهارداشت: به نمایندگان نیز خبرهایی مبنی بر وجود مشکلاتی در هدایت تحصیلی دانش‌آموزان رسیده است.

وی ادامه داد: بعد از تعطیلات ۲ هفته‌ای مجلس شورای اسلامی، موضوع هدایت تحصیلی دانش‌آموزان در دستور کار کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی قرار می‌گیرد.

میرزاده با بیان اینکه هدایت تحصیلی دانش‌آموزان کار سختی است، گفت: این مربوط به کل نظام آموزشی ۳-۳-۶ است و چیزی نیست که با یک بخشنامه ایجاد شده باشد.

سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس تأکید کرد: همان روزی که نظام آموزشی ۳-۳-۶ ایجاد شده و مقداری در آن عجله شد، باید پیش‌بینی می‌شد که چنین اتفاقی صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: باید کاری کنیم شرمنده مردم نشده و باری از روی دوش دانش‌آموزان برداریم.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: