۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۴۹

مصوبه دولت درخصوص مطالبات شرکت های خصوصی تولیدکننده برق

با تصمیم هیات وزیران، مطالبات شرکت های خصوصی تولیدکننده برق از شرکت سهامی مدیریت شبکه برق ایران و شرکت لوله و ماشین سازی ایران از شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بدهی همان شرکت ها به سازمان خصوصی سازی و سازمان امور مالیاتی کشور تهاتر می شود.

به گزارش عیارآنلاین، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، این مصوبه را برای اجرا به وزارت امور اقتصادی و دارایی و وزارت نیرو ابلاغ کرد.
*متن مصوبه هیات وزیران به شرح زیر است:
۱- مطالبات شرکت های خصوصی تولیدکننده برق از شرکت سهامی مدیریت شبکه برق ایران و شرکت لوله و ماشین سازی ایران از شرکت آب و فاضلاب استان تهران با بدهی همان شرکت ها به سازمان خصوصی سازی و سازمان امور مالیاتی کشور به شرح جدول (*)به مبلغ پنج میلیون و سیصد و بیست و پنج هزار و دویست و هفتاد و نه میلیون (۰۰۰ر۰۰۰ر۲۷۹ر۳۲۵ر۵) ریال تهاتر می شود.
۲- شرکت مدیریت شبکه برق ایران و شرکت آب و فاضلاب استان تهران تا سقف تهاتر انجام شده، جایگزین اشخاص بدهکار مندرج در جدول فوق الذکر می شوند و مکلفند ضمن اصلاح حساب، حسب مورد نسبت به پرداخت مبلغ مورد نظر به حساب درآمد عمومی کشور نزد خزانه داری کل کشور در سررسید مقرر براساس ضوابط و مقررات مربوط با هماهنگی سازمان خصوصی سازی و سازمان امور مالیاتی کشور اقدام نمایند.
۳- سازمان خصوصی سازی و سازمان امور مالیاتی کشور حسب مورد مکلفند ضمن انجام اقدامات اجرایی لازم برای وصول مطالبات خود طبق مقررات و ضوابط مربوط به خود، ارقام مندرج در جدول فوق الذکر را به عنوان پرداخت بدهی در حساب اشخاص بدهکار منظور نموده و ظرف یک روز کاری پس از ابلاغ این تصویب نامه نسبت به توقف عملیات اجرایی و رفع ممنوع الخروجی اشخاص مذکور بابت بدهی تا سقف مبلغ تهاتر شده اقدام کند.
(*)جدول مطالبات شرکت های خصوصی تولیدکننده برق مربوط به بند یک این مصوبه،در پایگاه اطلاع رسلانی دولت به نشانی www.dolat.it منتشر و قابل مشاهده است.

منبع: ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: