بانک قوامین، صندوق سرمایه گذاری می زند

تقی نتاج، مدیر عامل بانک قوامین: برخی بانک ها با تاسیس صندوق های سرمایه گذاری اقدام به جذب سپرده های مردمی می کنند./ بانک قوامین نیز، قصد دارد تا با راه اندازی صندوق سرمایه گذاری، از این طریق درآمدهای مشاع را نیز کسب کند./ گفتنی است همواره از این صندوقها به عنوان عاملی برای، افزایش نرخ سود بانکی یاد میشود که مخالف با سیاستهای پولی اعلامی دولت است./

به گزارش عیارآنلاین، بیست و دومین همایش سراسری مدیران و معاونان ادارات مرکزی وشعب استان ها در مجتمع پردیس برگزار شد.
دکتر غلامحسن تقی نتاج مدیرعامل بانک با اشاره به برگزاری مجمع عمومی عادی سالانه بانک گفت: سهامداران صاحبان حق و ذی نفعان ما هستند و باید حقوق به حق آنان پیگیری و سود سهام در موعد قانونی پرداخت شود.

وی با قدردانی از مجموعه مدیران بانک در راستای حرکت در مسیر رشد و تعالی خاطر نشان کرد: تک تک مدیران بانک در اداره مرکزی و استان ها با پیگیری ابعاد سند تحول بنیادین بانک و نشر آن در سطح عملیاتی و ایجاد فضای انگیزشی گام های موثری در راستای دستیابی به اهداف رفیع بانک برداشته اند .
دکتر نتاج با تاکید بر اینکه سند راهبردی یک سند جهت دهنده به منظور به کارگیری تمام ظرفیت ها و پتانسیل های درونی است، اضافه کرد: برگزاری این جلسات به منظور رفع ابهامات موجود در سند و تحقق اهداف بانک با بهره مندی از نظرات ارزشمند مدیران در تمامی لایه های سازمانی است .
مدیرعامل بانک قوامین بهره مندی موثر از ظرفیت های برونی را در گرو بهره مندی کامل از ظرفیت های درونی دانست و افزود: بهره وری صد در صدی زمانی محقق می شود که همه کارکنان در سطح  و جایگاهی همگام با یکدیگر در راستای اهداف سند گام بردارند و از نهایت ظرفیت های درونی استفاده کنند .
وی در بخشی دیگری از سخنان خود با بیان اینکه برخی بانک ها با تاسیس صندوق های سرمایه گذاری اقدام به جذب سپرده های مردمی می کنند گفت: ما نیز درصدد اخذ مجوز تاسیس صندوق سرمایه گذاری در بانک هستیم تا از این طریق درآمدهای مشاع را نیز کسب کنیم.

منبع: بنکر

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: