اکبریان خبر داد:

بررسی کیفیت خودروهای داخلی روی میز کمیسیون صنایع مجلس

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی از بررسی کیفیت خودروهای داخلی در کمیسیون متبوع خود خبر داد.

به گزارش عیارآنلاین، عزیز اکبریان ،از بررسی کیفیت خودروهای داخلی درکمیسیون متبوع خود خبرداد و گفت: کمیسیون صنایع و معادن درحال بررسی کیفیت خودوهای داخلی است و دراین خصوص گزارشی تهیه خواهد کرد.

نماینده مردم کرج درمجلس شورای اسلامی،افزود:مصرف‌کنندگان ایرانی خودروهایی جدید،با کیفیت و آبشن‌های بالا می‌خواهند و در این زمینه کیفیت خودروهای داخلی را با خودروهای وارداتی مقایسه می‌کنند.

خودروهای تولید درکشور باید قابلیت رقابت‌پذیری داشته باشند

اکبریان با اشاره به مذاکرات خودروسازان برای جذب سرمایه گذاران خارجی و همکاری با شرکت های صاحب برند خارجی،ادامه داد:خودروهای تولید درکشور باید قابلیت رقابت‌پذیری داشته باشند و یکی از دلایل مشارکت با خودروسازان صاحب‌نام خارجی این است که از نام و توان آنها برای ورود به بازارهای خارجی بتوان استفاده کرد.

وی با بیان اینکه خودروهای قدیمی درحال تولید درکشور باید با خودروهایی با فن‌آوری روز دنیا از نظر ایمنی،امکانات رفاهی و زیست محیطی جایگزین شوند،یادآور شد: لازمه تحقق این اهداف وجود عزم لازم برای رفع انحصار از فرایند تولید خودرو در کشور است.

مردم انتظار خودروهایی باکیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر دارند

اکبریان افزود:مردم به عنوان مصرف کنندگان محصولات صنایع خودروسازی کشور همواره از صاحبان صنعت خودرو انتظار خودروهایی با کیفیت بالاتر و قیمت مناسب تر با شرایط بهتر دارند.

رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد:خودروسازان داخلی باید کیفیت خودروهای خود را افزایش دهند و در راستای مشتری مداری گام بردارند.

منبع:خانه ملت

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: