۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۱

کرباسیان: توسعه اکتشافات معدنی در سال های اخیر ۲۴۰هزار کیلومتر مربع بوده است

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: مدیرعامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در جلسه امروز این کمیسیون اعلام کرد که توسعه اکتشافات معدنی در سال های اخیر ۲۴۰هزار کیلومتر مربع بوده است.

به گزارش عیارآنلاین، سعید باستانی روز دوشنبه با تشریح جلسه امروز این کمیسیون که به حضور مهدی کرباسیان مدیرعامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) و معاونان وی برگزار شد، اظهار داشت: کرباسیان در این جلسه گزارشی از عملکرد این سازمان به نمایندگان ارائه کرد.
وی افزود: مدیرعامل ایمیدرو بیان کرد که میزان حجم دلاری در حوزه معادن و فرآورده های معدنی در سه ماهه اول سال ۹۵ نسبت به سه ماهه اول سال گذشته با رشد ۷ برابری رو به رو بوده است.
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس دهم خاطرنشان کرد: کرباسیان در این جلسه در مورد توسعه اکتشاف معادن جدید بیان کرد که توسعه اکتشافات معدنی در سال های اخیر ۲۴۰هزار کیلومتر مربع بوده است.
باستانی ادامه داد: مدیرعامل ایمیدرو درباره روند اجرای طرح ها در حوزه معادن در دولت یازدهم گفت ۱۴ طرح که در دولت دهم آغاز شده در دولت یازدهم تکمیل و راه اندازی شده است، ۳۱ طرح متوقف شده در دولت یازدهم نیز آغاز به کار کرده است.

منبع: ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: