در یک نظر سنجی معتبر مشخص شد:

۷۱ درصد مردم با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش بیگانه هستند

گزارش// ۷۱ درصد مخاطبان سایت وزارت آموزش و پرورش که در نظرسنجی این پرتال شرکت کرده‌اند با سند تحول دستگاه تعلیم و تربیت نا آشنا هستند./ سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در آذرماه ۱۳۹۰ به تصویب رسید که از آن تاریخ به بعد مقرر شد تا تمامی فعالیت‌هایی که در دستگاه تعلیم و تربیت کشور انجام می‌شود مطابق سند تحول آموزش و پرورش باشد.

به گزارش عیارآنلاین، پرتال اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش چند روزی است که یک نظر سنجی با عنوان «تا چه حد با محتوای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش آشنا هستید» منتشر کرده است.

از مجموع ۴ هزار و ۴۰۷ نفری که تاکنون در این نظرسنجی شرکت کرده‌اند، ۷۱ درصد یا ۳ هزار و ۱۴۴ نفر با محتوای سند تحول نا اشنا هستند و فقط ۸ درصد یعنی ۳۶۱ نفر با آن آشنا هستند.

سند تحول بنیادین آموزش و پرورش که در آذرماه ۱۳۹۰ به تصویب رسید به عنوان مرجع اصلی و نقشه راه تمام فعالیت‌های آموزش و پرورش مبنا قرار گرفت.

از آن تاریخ به بعد مقرر شد تا تمامی فعالیت‌هایی که در دستگاه تعلیم و تربیت کشور انجام می‌شود مطابق سند تحول آموزش و پرورش باشد که نشان می‌دهد تمام مدیران، معلمان و در مجموع فرهنگیان باید با این سند آشنایی داشته باشند.

این نظر سنجی که در پرتال اصلی وزارت آموزش و پرورش در خصوص آشنایی با محتوای سند ملی و اصلی تعلیم و تربیت منتشر شده است نشان می‌دهد عده قلیلی از مخاطبان آموزش و پرورش با این سند آشنایی دارند و لازم است که برای آشنایی بیشتر فرهنگیان ساز و کاری اندیشیده شود.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: