هشدار استاندار تهران: آب و برق مشترکان پرمصرف قطع می شود

استاندار تهران با هشدار به مشترکان پرمصرف آب و برق که اخطاریه دریافت کرده اند گفت: در صورت تداوم مصرف بی رویه با اتخاذ سیاست های پیشگیرانه، آب و برق این مشترکان قطع می شود.

به گزارش عیارآنلاین، سیدحسین هاشمی در نشست فوق العاده بررسی وضعیت مصرف آب و برق که با حضور مدیران دستگاه های اجرایی مرتبط استان برگزار شد افزود: اقدامات ادارات کل آب و برق استان تهران برای کاهش مصرف، در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی اجرا می شود.
وی با اشاره به آغاز فصل گرما، صرفه جویی مصرف انرژی در تابستان به ویژه در زمان اوج بار را ضروری دانست و تصریح کرد: تلاش می کنیم همچون دو سال گذشته، میزان مصرف آب و برق استان را مدیریت کنیم و با همکاری مردم، صنایع، دستگاه های اجرایی ملی و استانی بدون کمترین مشکل و قطعی آب و برق، تابستان را با آرامش بگذرانیم.
هاشمی با اشار ه به اینکه براساس گزارش ها در پاییز امسال با تاخیر در بارش ها مواجه هستیم گفت: با وجود اینکه مشکلی در تامین آب وجود ندارد اما با توجه به افزایش دمای هوا لازم است مشترکان، مصرف آب و برق را مدیریت کنند.
استاندار تهران بر لزوم ارایه گزارش روزانه مصرف آب و برق استان تاکید کرد و گفت: قرار است در جلسه ای با وزیر نیرو، گزارشی از میزان مصرف انرژی استان تهران ارائه شود.
در نشست امروز که با حضور مدیران کل شرکت های آب منطقه ای، آبفا، آبفار، برق منطقه ای و برق تهران برگزار شد با توجه به فصل گرما و افزایش مصرف انرژی، گزارش هایی از وضعیت تولید و توزیع شبکه آب و برق در تهران، شهرستان ها و روستاهای استان ارایه شد.

منبع: ایرنا

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: