بررسی انحراف در هزینه طرح تحول سلامت/ وزیر بهداشت هفته آینده گزارش خود را به کمیسیون بهداشت ارایه می‌دهد

قربانی، نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس: قرار شد در نشست آتی هفته آینده کمیسیون، وزیر بهداشت به همراه معاونان وی حضور یابند و توضیحاتی را پیرامون موضوع انحراف در هزینه طرح تحول سلامت به نمایندگان ارایه کنند.

به گزارش عیارآنلاین، محمد حسین قربانی، درباره دستور کار امروز سه شنبه  (۲۲ تیرماه) کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، افزود: نامزدهای کمیسیون بهداشت برای عضویت در انتخابات نظام پزشکی و مبارزه با دخانیات یکی از دستور کار کمیسیون بود که بر اساس آن یعقوب شیویاری، محمد حسین قربانی و محسن علیجانی زمانی جهت عضویت در انتخابات نظام پزشکی و منوچهر جمالی و ذبیح الله نیکفر جهت عضویت در ستاد مبارزه با دخانیات انتخاب شدند.

نماینده مردم آستانه اشرفیه در مجلس شورای اسلامی، با یادآوری بررسی موضوع انحراف در هزینه طرح تحول سلامت در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ادامه داد: قرار شد در نشست آتی هفته آینده کمیسیون، وزیر بهداشت به همراه معاونان وی حضور یابند و توضیحاتی را پیرامون این موضوع به نمایندگان ارایه کنند.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: البته برخی از نمایندگان اعتقاد داشتند که مسئولان وزارت کار نیز در این نشست حضور پیدا کنند اما برخی دیگر نیز معتقد بودند که باید مسئولان وزارتخانه های مذکور به تفکیک در کمیسیون حضور یابند. که در نهایت قرار شد هفته آینده مسئولان وزارت بهداشت در نشست کمیسیون حضور پیدا کنند.

منبع: خانه ملت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: