طلسم تحویل واحدهای مسکن مهر پردیس شکسته شد/ کلیدها تحویل نگهبان بلوک‌ها شده است

مدیرعامل شهر جدید پردیس با بیان اینکه طلسم تحویل واحدهای مسکونی مهر در این شهر شکسته شد، گفت: از امروز تحویل تدریجی واحدهای مسکونی مهر آغاز شد.

به گزارش عیارآنلاین، سعید غفوری  در پاسخ به این سؤال که امروز برخی از متقاضیان تماس گرفته و اعلام کرده‌اند که کلید واحدهای مسکونی مهر پس از تحویل مجدداً از آنها گرفته و اعلام کرده‌اند باید آورده خود را تکمیل کنند، گفت: بنده در شهرهای دیگر که مدیرعامل بودم قبل از افتتاح رسمی مردمی که آورده خود را تکمیل و آنهایی که آورده خود را تکمیل نکرده بودند را دعوت می‌کردم، بنابراین در ساعت ۱۸:۳۰ دیروز تصمیم گرفتیم و برای آنکه دستگاه‌های خدمات‌رسان هم تحت فشار قرار نگیرند برنامه ما این شد که تا یک هفته آینده افتتاح رسمی را انجام دهیم.

وی افزود: تصمیم این شد که از امروز با ۳۵ نفر این افتتاح را انجام دهیم و در روزهای آتی به شکل تصاعدی آمار این افتتاح را بیشتر کنیم و کلید را به مردم تحویل دهیم تا آنهایی که آورده خود را تکمیل کرده بودند واحدهای مسکونی خود را تحویل و ایرادات را ببینند و هم قرارداد و هم آب و برق و گاز این واحدها را تست کنیم و از سوی دیگر کلید را تحویل دهیم تا وسایل خود را به این واحدها منتقل کنند تا در روز افتتاح وارد خانه‌های مردم شویم.

غفوری اضافه کرد: هدف این بود که ایرادات قبل از افتتاح بررسی و مشخص شود بنابراین امروز در این افتتاح به متقاضیانی که آورده خود را تکمیل کرده بودند هم سند را و هم کلید را تحویل دادیم و یک عده هم که آورده خود را به مرحله‌ای رسانده بودند که ما می‌توانستیم یک بخشی از کار را انجام دهیم قرارداد را به آنها تحویل دادیم یعنی همه این ۳۵ نفر قرارداد را تحویل گرفته‌اند و ۵ نفر از اینها که آورده خود را تکمیل کرده‌اند کلید تحویل گرفته‌اند.

وی ادامه داد: این ۵ نفر از فردا می‌توانند مبلمان خود را به این واحدها منتقل کنند و هر روز قرار است همین‌گونه کار ادامه پیدا کند تا اینکه در روز افتتاح رسمی از این ۴ هزار و ۵۵۰ واحد مسکونی مثلاً مردم را در ۵۵۰ واحد مسکونی ساکن کرده باشیم. تا هر فرد مسؤول که برسر افتتاح‌ها حاضر می‌شود این جمعیت ساکن در مراسم افتتاح حاضر باشند.

غفوری با اشاره به اینکه این اقدام را در شهرهای قبلی مثل مهاجران که سمت مدیر عاملی آنجا را هم داشتیم اجرا کرده بودیم، گفت: امروز شروع واگذاری واحدهای مسکونی مهر است و سندهایی تهیه شده بود.

*کلیدها به شکل امانت در اختیار نگهبان بلوک‌ها است

مدیر عامل شهر جدید پردیس در پاسخ به این سؤال که گفته می‌شود پس از تحویل کلید واحد مسکونی، مجدداً این کلیدها از متقاضیان پس گرفته شده است، گفت: این کلیدها به شکل امانت در اختیار نگهبان بلوک‌ها است تا مشکلاتی که قبل از سکونت مردم در واحدهای مسکونی رخ داده بود و سرقت‌هایی شده بود رخ ندهد.

غفوری در پاسخ به این سؤال که هدف از این اقدام این بوده است که متقاضیان را برای تکمیل آورده‌های خود ترغیب کرده تا هرچه زودتر واحدهای مسکونی تحویل شود، گفت: هدف اصلی بنده با این اقدام این بود که در روز افتتاح یک عده از مردم در این بلوک‌ها ساکن شده باشند و این همان واقعیت افتتاح است اما متأسفانه تصور نمی‌کردم که در پردیس این اقدام انجام شود و اعلام شود که این اقدامات در حد نمایش بوده است.

وی اضافه کرد: تلاش ما این است که در یک هفته آینده افتتاح رسمی با حضور افراد و مالکان واحدهای مسکونی مهر که ساکن هم شده‌اند انجام شود.

وی گفت:‌تمرکز روی خدمت کردن به مردم هدف ما است تا افتتاحی با تمام شرایط ایده‌آل داشته باشیم.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: