۲۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۴۷

مدیر کل امور فناوری استان‌های معاونت علمی: استفاده از ظرفیت‌های وقف در امور علمی و فناورانه در سال جاری اجرایی می‌شود

مدیر کل امور فناوری استان‌های معاونت علمی، گفت: یکی از برنامه‌های عملیاتی دفتر در سال جاری، استفاده از ظرفیت‌های وقف در امور علمی و فناورانه است.

به گزارش عیارآنلاین، محمد‌صادق حاجی‌تاروردی، مدیر کل امور فناوری استان‌های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، در خصوص جهت دهی وقف در حمایت از توسعه فناوری استان‌ها، بیان کرد: در برنامه عملیاتی سال ۹۵ دفتر، برگزاری “همایش ملی علمی و کاربردی نقش واقفین و خیرین در توسعه فناوری و نوآوری ” است.
وی افزود: همایش ملی علمی و کاربردی نقش واقفین و خیرین در توسعه فناوری و نوآوری به منظور جهت دهی وقف در امور علمی و فناورانه، استفاده از ظرفیت های وقف و خیران داخل کشور برای توسعه فناوری و نوآوری برگزار خواهد شد.
به گفته حاجی‌تاروردی، از دیگر اهداف برگزاری این همایش جذب ظرفیت خیران ایرانی مقیم خارج از کشور در استان ها، معرفی فرصت های علمی و فناوری برای انجام امور خیریه است.
وی تصریح کرد: پیشنهاد برگزاری همایش ملی علمی و کاربردی نقش واقفین و خیرین در توسعه فناوری و نوآوری به زودی در قالب پیشنهادیه از دفتر امور فناوری استان ها ارائه می‌شود.
مدیر کل امور فناوری استان‌های معاونت علمی با اشاره به شبکه سازی مجمع خیران استانی، گفت: برگزاری همایش ملی علمی و کاربردی نقش واقفین و خیرین در توسعه فناوری و نوآوری پیش نیاز راه‌اندازی این شبکه است که امیدوار هستیم هر چه زودتر با هماهنگی های لازم برگزار شود.

منبع: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: