احتمال استیضاح وزیر آموزش و پرورش از زبان یکی از نمایندگان مطرح شد

کوچکی‌نژاد، عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس: دولت تدبیر و امید همانند دولت‌های گذشته از نقاط ضعف و کمبودهای زیادی برخوردار است./ کمبودها در بدنه وزارت آموزش و پرورش زیربنایی و روبنایی است. / مشکلات زیرساختی و کمبودهای پیش روی فرهنگیان هنوز برطرف نشده است. / پرونده استیضاح وزیر آموزش و پرورش در مجلس دهم شورای اسلامی باز است، خطر استیضاح هنوز دکتر فانی را تهدید می‌کند.

به گزارش عیارآنلاین،  جبار کوچکی‌نژاد در مورد عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه آموزش و تحقیقات اظهار داشت: دولت تدبیر و امید همانند دولت‌های گذشته از نقاط ضعف و کمبودهای زیادی برخوردار است.

وی تصریح کرد: دولت در حوزه بهداشت و درمان با رونمایی از طرح تحول سلامت، تحولی تاریخی در حوزه بهداشت و درمان کشور ایجاد کرد و موانع زیادی را از پیش روی مردم در مباحث درمان برداشت.

کوچکی‌نژاد با تأکید بر اینکه متأسفانه دولت تدبیر و امید در حوزه‌های اقتصادی نتوانسته کارنامه خوبی ارائه کند، اضافه کرد: دولت یازدهم نتوانست گره اقتصادی کشور را باز کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه دولت در حوزه آموزش و پرورش کمبودهای زیادی دارد، اظهار داشت: کمبودها در بدنه وزارت آموزش و پرورش زیربنایی و روبنایی است.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در حوزه آموزش و پرورش کارنامه منفی دارد، تصریح کرد: مشکلات زیرساختی و کمبودهای پیش روی فرهنگیان هنوز برطرف نشده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تأکید بر اینکه پرونده استیضاح وزیر آموزش و پرورش در مجلس دهم شورای اسلامی باز است، اظهار داشت: خطر استیضاح هنوز دکتر فانی را تهدید می‌کند.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: