معاون منابع انسانی وزیر صنعت:

حضور برخی مدیران وزارت صنعت در هیأت مدیره دو تا سه شرکت

معاون توسعه منابع انسانی وزیر صنعت گفت: اطلاعی نداریم که کسی از مدیران وزارت صنعت در فهرست ۹۵۰ نفره حقوق‌ نجومی قرار دارد یا خیر.

به گزارش عیارآنلاین، محمدرضا فیاض در پاسخ به این سوال که آیا از مدیران وزارت صنعت کسی در فهرست ۹۵۰ نفره قاضی سراج (در مورد حقوق نجومی) قرار دارد یا خیر؟ اظهار داشت: اطلاعی ندارم که از مدیران ما کسی در این لیست قرار دارد یا خیر، اما ما اطلاعات خواسته شده را ارائه کردیم.

وی در پاسخ به این سوال که از نظر شما آیا کسی از مدیران وزارت صنعت در آن فهرست قرار خواهد گرفت؟ گفت: نمی‌دانم از نظر سازمان بازرسی کل کشور چه رقمی به عنوان رقم دور از انتظار مدنظر است.

وی تصریح کرد: آنچه ما اطلاع داریم نشان دهنده این است که حقوق‌ پرداختی وزارت صنعت در سقف متعارف تعیین شده توسط قانون قرار دارد به طوری که حداکثر حقوق مدیران برابر با حداکثر سقف تعیین شده در قانون و یا کمتر از آن است.

وی تاکید کرد: هیچ یک از مدیران وزارت صنعت در بین ۵۰ نفر سرلیست دریافت کنندگان حقوق نجومی قرار ندارد.

* حضور برخی مدیران در هیأت مدیره دو یا سه شرکت

فیاض همچنین در پاسخ به سوال دیگر فارس مبنی بر اینکه بررسی‌های شما در مورد حضور مدیران وزارت صنعت در هیأت مدیره شرکت‌ها به کجا رسیده است؟ گفت: چند مورد داشته‌ایم که یک نفر در دو یا سه شرکت عضو هیات مدیره بوده است که در حال اصلاح این مساله هستیم.

وی تأکید کرد: تا پیش از برگزاری مجامع، قانون را به طور دقیق در این باره اجرا خواهیم کرد.

منبع: فارس

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: