مدیرعامل سایپا: قرارداد سایپا با خارجی ها از افتخارات تاریخی کشور است

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا اعلام کرد : قرارداد همکاری سایپا و سیتروئن به زودی امضا خواهد شد.

به گزارش عیارآنلاین، مهدی جمالی با بیان اینکه در روزهای ابتدایی که مدیریت گروه سایپا را بر عهده گرفتم نسبت به وجود ایرادات و اشکالات صنعت خودروسازی در سال های گذشته انتقاداتی وجود داشت، گفت: در همان زمان نسبت به این کم و کاستی ها  از تمام مردم کشور عذرخواهی کردم.

وی افزود: متاسفانه در آن مقطع کمپینی درست شده و مشکلاتی را برای صنعت خودرو ایجاد کرده بود، اما با همکاری که بین اصحاب رسانه و دست اندرکاران صنعت خودرو  شکل گرفت توانستیم براین کمپین فائق آییم.
جمالی با تاکید براینکه اعتقاد دارم صنعت خودرو نیز با مشکلاتی دست و پنجه نرم می کند که عمده منشاء آن، خباثت هایی است که دشمنان کشور انجام دادند ، تصریح کرد : خوشبختانه با توجه به همکاری هایی که رسانه ها با مجموعه گروه خودروسازی سایپا انجام دادند، سال گذشته در شرکت اقدامات مناسبی صورت گرفت.
وی افزود: مشکلات مالی در شرکت سایپا ایجاد شده بود که این برند معتبر ملی را با مشکلاتی همراه می کرد اما با تلاش های همکارانم در سایپا و مساعدت مسئولان وزارت صنعت و با تدابیری که دولت تدبیر و امید داشت ، توانستیم بر بزرگترین بحران مالی که از بدو تاسیس شرکت سایپا تاکنون روی داده بود، چیره شویم.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: باید از کسانی که در آن مقطع دو سه ماهه که پروژه کنترل و حل بحران مالی را در شرکت دنبال می کردیم همکاری داشتند، تشکر فراوان کنم.
وی ادامه داد: بسیاری از اهالی اقتصاد و صنعت با روشی که در حال انجام آن بودیم، آشنایی نداشتند و نتیجه کار را نمی دانستند، اما موفق شدیم بحران مالی شرکت را مرتفع کنیم که باید از اهالی رسانه بابت همکاری در مورد اجرایی شدن این پروژه قدردانی کنم.
جمالی افزود : در حال حاضر صورت های مالی و ترازنامه های سایپا اصلاح اساسی شده است و بعد از برجام اتفاقات بسیاری خوبی برای سایپا افتاده است.
وی با تاکید براینکه مذاکره و امضای قرارداد با شرکای خارجی از آن دست کارهایی است که باید با طمانینه و متانت انجام شود ، افزود : قراردادی که بین سایپا و شرکت خارجی در حال انعقاد است به اذعان سفیر کشورمان در فرانسه یکی از بزرگترین افتخارات تاریخی کشور است که در قرارداد خارجی توانسته ایم مشارکت خرید داخلی را انجام دهیم، یعنی یک شرکت معتبر خارجی برای اولین بار سهام یک شرکت خودروسازی داخلی را بخرد و این برای اولین بار است در صنعت خودروسازی چنین اتفاقی می افتد.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: امیدواریم بعد از این که قرارداد نهایی شد، جزئیات آن اعلام شود. وی  با بیان اینکه با حمایتی که رسانه ها از صنعت خودروسازی به عمل می آورند باید تصویر جدیدی از این صنعت ارائه شود ، گفت: توان فنی و تخصصی خوبی برای همکاری های بین المللی در گروه خودروسازی سایپا وجود دارد.
جمالی تصریح کرد: با وجود بحرانی که در چنین روزهایی در سال گذشته سایپا گرفتار آن شده بود و تولید روزانه به ۸۰۰ دستگاه رسیده بود و بحران مالی نیز با بحران تولید یکی شده بود و احتمال می رفت سایپا را با مشکلات جدی روبه ور کند، امروز مفتخریم اعلام کنیم تولید روزانه سایپا بالای ۲۰۰۰ دستگاه در روز است و با حفظ همین روند میزان تولید روزانه در سایپا به بالاترین حد خود از طی سه سال گذشته شرکت خواهد رسید و رکورد جدیدی در این باره خلق خواهد شد.
*خدمات ویژه امداد خودرو سایپا در طرح تابستانی
خدمات رسانی ۳۹۶ پایگاه ثابت و سیار امداد خودرو سایپا برای ارائه خدمات به مسافران در طرح ویژه تابستانی از ۱۵ تیر تا ۳ مهر انجام می شود.
بهزاد پناهی مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا گفت: در این طرح مسیرهای پرتردد برای استقرار پایگاه های ثابت و سیار مورد شناسایی قرار گرفته است و پایگاه های ثابت شبانه روزی افزایش خواهد یافت.
وی گفت : در طرح امداد تابستانی مانند طرح های گذشته ناوگان امدادی گروه سایپا برای خدمت رسانی مطلوب در آمادگی کامل بسر می برند.
مدیر عامل شرکت امداد خودرو سایپا، افزایش ناوگان امدادی سایپا ، نظارت انجمن های صنفی نمایندگی های مجاز گروه خودرو سازی سایپا ، توسعه و نوسازی ناوگان، افزایش ساعت کار امدادگران ، تجهیزات نوین مرکز پیام امداد خودرو و سیستم ناوبری هوشمند ، تقویت تامین و تدارک قطعات خودرو در شبکه امداد را از ویژگیهای طرح امداد تابستانی سایپا برشمرد.
پناهی با بیان اینکه فعالیت خدمات پس از فروش سایپا می تواند سبب آسودگی خیال هم وطنان در سفرهای تابستانی شود، گفت: هموطنان گرامی در صورت نیاز جهت دریافت خدمات امدادی خود می توانند در تمام ساعات شبانه روز با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس بگیرند.

منبع: صداوسیما

چهره‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: